Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідає Пакистан
Джерело: Reuters
У четвер, 20 липня, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відвідає Пакистан з одноденною поїздкою на тлі покращення відносин цієї країни з Росією.
Візит Кулеби є першим міністерським візитом з України з моменту встановлення дипломатичних відносин між двома країнами в 1993 році.
Пакистан налагоджує зв’язки з Росією і нещодавно почав імпортувати російську сиру нафту за зниженими цінами, щоб задовольнити місцеві потреби та заощадити валютні резерви.
Кулеба зустрінеться з міністром закордонних справ Пакистану Білавалом Бхутто Зардарі та прем’єр-міністром Шахбазом Шарифом.
“Очікується, що це сприятиме подальшому зміцненню двосторонніх зв’язків між двома країнами”, – йдеться в повідомленні.
Пакистан також останнім часом імпортує пшеницю з України.
Міністерство закордонних справ Пакистану не повідомило програму візиту.
- 17-18 липня глава Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба з робочим візитом прибуде до штаб-квартири ООН в Нью-Йорку.
- Глава МЗС Дмитро Кулеба повідомив, що під час важливих візитів президента Володимира Зеленського до Софії, Праги, Братислави та Стамбула відбулося обговорення низки питань – зброї, членства в ЄС, вступу до НАТО та торгівлі.
Генштаб оприлюднив відео, на якому 14-та окрема механізована бригада імені князя Романа Великого демонструє успішну операцію на Куп’янському напрямку. Українські захисники знищили бронетанкову групу противника, атакувавши п’ять одиниць техніки, серед яких танки та БМП.
У Польщі до Українського легіону станом на сьогодні вже подали більше тисячі заяв, повідомив посол України у Польщі Василь Боднар.
На повномасштабній війні РФ проти України загинув ще один грузинський боєць Бадрі Кварацхелія. Інформацію підтвердили у МЗС Грузії.
22 грудня прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо прилетів з візитом до Росії. Наразі триває офіційна зустріч між ним та главою РФ Володимиром Путіним у Кремлі.
Обраний президент США у своїй передвиборчій кампанії обіцяв швидко покласти край російсько-українській війні. Responsible Statecraft припускає, що може розглянути нестандартні підходи, а саме використання арктичних питань для переговорів із Росією.