Міноборони України запрошує німецький бізнес до оборонно-промислової співпраці

Зображення: Міноборони

Джерело: Міноборони

Заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков висловив упевненість у подальшій підтримці України з боку Німеччини після зустрічі з депутатом, членом комітету Бундестагу з питань оборонної політики Маркусом Фабером у Києві.

“Дякую за непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також за провідну роль Німеччини в численних міжнародних коаліціях”, – сказав Дмитро Кліменков.

Під час зустрічі сторони обговорили перспективи розвитку двостороннього військово-технічного співробітництва.

“Запросив німецький бізнес до подальшої оборонно-промислової співпраці. Цей напрямок потрібно розвивати, і наші партнери це розуміють”, – додав заступник міністра оборони.

Зображення: Міноборони

  • Німеччина нещодавно спорядила Україні новий пакет військової допомоги, який зокрема містить систему ППО Skynex.
  • 4 січня Німеччина оновила список військової допомоги Україні. Зокрема Берлін спорядив тисячі снарядів 155 калібру, БМП Marder, зенітний артилерійський комплекс Skynex та вантажівки Zetros.
  • Україна отримала від Німеччини новий пакет військової допомоги, який охоплює складові для систем ППО IRIS-T, броньовану техніку і різні дрони.

Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.  

NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.

Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.

Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.

90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.