Міноборони встановило вимоги до калорійності продуктів, які постачають військовим

Джерело: Міністерство оборони України

Міністерство оборони України впровадило нові вимоги до калорійності продуктів, які постачаються для Збройних сил.

Раніше постачальники самостійно визначали енергетичну цінність під час укладання контрактів, але тепер Державний оператор тилу використовуватиме ці вимоги як додаток до контрактів на закупівлю харчів, які набудуть чинності з початку 2025 року.

Це рішення ухвалили після перевірок військових частин, де виявлено випадки постачання продуктів із заниженою калорійністю.

“В умовах війни фізичні та психологічні навантаження на військовослужбовців є надзвичайно високими. Тому особливо важливо, щоб харчові продукти повністю задовольняли потреби наших захисників за поживністю та енергетичною цінністю. Встановлення чітких вимог до енергетичної цінності продуктів – це не просто питання стандартів, а гарантія того, що наші захисники отримають необхідне для підтримання бойової готовності та здоров’я”, – зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Згідно з перехопленими даними, російські солдати зневажливо відгукуються про прибулих північнокорейських військових, а деякі виказують вороже ставлення.

Станом на 16:00 суботи, з початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 90. 

Рятувальники у Дніпрі дістали з-під завалів тіло чоловіка. Кількість загиблих унаслідок російського обстрілу збільшилась до п’яти.

Міністерство оборони України впровадило нові вимоги до калорійності продуктів, які постачаються для Збройних сил.

Нещодавно Патронатна служба “Янголи” оголосила про перший в Україні збір на протези зі значною метою…