Міноборони закликало Францію надати додаткові боєприпаси для систем ППО напередодні зими

Джерело: Міноборони

У Міністерстві оборони України закликали Францію надати додаткові боєприпаси для систем ППО напередодні зимового періоду.

Під час зустрічі у Києві з парламентською делегацією Франції заступник міністра оборони України Станіслав Гайдер зазначив, що надані раніше Францією системи протиповітряної оборони зміцнили українські Збройні сили.

“Ви вже зробили неймовірні речі для України, але нам потрібен спільний фінальний крок для посилення української ППО”, – сказав Станіслав Гайдер.

Заступник міністра оборони України Юрій Джигир зазначив, що Україна зацікавлена у допомозі Франції у тренуванні українських військових пілотів протягом наступного року.

“Ми цінуємо внесок Франції і у більш широку підготовку українських військових”, – сказав Юрій Джигир.

Своєю чергою, П’єйр-Александр Англад, голова Комітету з європейських питань Національних зборів Франції, сказав, що його країна “рішуче і надовго стоїть пліч-о-пліч з Україною”.

За словами глави французької делегації, цей візит перед настанням зими є знаковим і свідчить, що “втоми від України не буде”.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що ситуація на східному фронті останніми днями суттєво загострилася.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Станом на ранок 13 квітня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого семеро осіб зазнали поранень.