Мультсеріал «Розчарування»: вийшов трейлер останнього п’ятого сезону

Джерело: Hypebeast.

П’ятий сезон мультсеріалу “Розчарування” вийде на екрани 1 вересня. Стримінгова платформа Netflix опублікувала трейлер останнього сезону.

Вперше прем’єра на Netflix відбулася у 2018 році. Ситком став першим анімаційним серіалом Метта Гронінга після “Сімпсонів” і “Футурами”.

Останній сезон складатиметься з 10 епізодів. Сюжет продовжуватиметься з того місця, на якому серіал зупинився.

“Щоб врятувати Країну Мрій від гніву королеви Дагмар, принцеса Бін повинна перемогти свою матір і випередити пророцтво, яке передвіщає, що вона вб’є того, кого любить… Будь-яке рішення. Кожна перемога. Кожна втрата… все призвело до цього. Тож сідай і пий. Остання біда Біна буде найбільшою з усіх”, – йдеться в описі серіалу.

Актори повторять свої ролі в серіалі, включаючи Еббі Джейкобсон (Бін), Нат Факсон (Елфо), Ерік Андре (Люсі), Джон Ді Маджіо (Король Зог), Шерон Хорган (Королева Дагмар), Тресс Макнейл (Королева Уна). ), Мередіт Хагнер (Мора) та інші.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Управління освіти Дніпровської районної державної адміністрації в Києві оголосило тендер на закупівлю туалетного паперу на понад 1,5 мільйона гривень.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.