Мультсеріал «Сімпсони» передбачив майбутнє Twitter – Daily Mail

Джерело: Daily Mail

Нещодавно власник соціальної мережі Twitter, американський мільярдер Ілон Маск замінив логотип компанії. Відтепер замість класичної синьої пташки користувачі бачать літеру Х на чорному тлі. Подібне ще 11 років тому передбачили творці мультсеріалу “Сімпсони”.

Як розповіли у виданні, в одному з епізодів “Сімпсонів” за 2012 рік показано, як Гомер використовує додаток, що нагадує новий логотип Twitter.

Фото: Daily Mail

Сцена стала вірусною в соціальних мережах після того, як її помітили фанати. У мережі оприлюднили декілька оброблених версій, які, здавалося, показували логотип X в шоу, проте, як виявилося, вони були підробленими. Це підтвердив вебсайт перевірки фактів Snopes.

Варто зауважити, що “Сімпсони” добре відомі тим, що передбачили низку подій, зокрема пандемію, спричинену COVID-19, та президентство Дональда Трампа.

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.

Сьогодні, 25 травня, відзначається Всесвітній день щитоподібної залози (World Thyroid Day). У Міністерстві охорони здоров’я розповіли, як пильнувати за станом щитоподібної залози та як уникнути йододефіциту.