На Донеччині ще в декількох громадах оголосили примусову евакуацію дітей

Джерело: голова Донецької ОДА Вадим Філашкін

В окремих населених пунктах Мар’їнської та Очеретинської громад Донецької області в середу, 24 січня, ухвалили рішення розпочати примусову евакуацію дітей.

Таке рішення прийняли на засіданні обласної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За інформацією голови Донецької ОДА Вадима Філашкіна,  зараз там досі знаходяться 72 дитини.

“На жаль, не всі дорослі усвідомлюють свою відповідальність за життя і здоров’я власних дітей – і багато хто досі залишається на територіях, поблизу яких точаться активні бойові дії”, – зазначив Філашкін.

Він додав, що ще з квітня минулого року триває примусова евакуація з частини прифронтових громад Волноваського, Покровського, Краматорського і Бахмутського районів. 

“Діти не мають зростати на війні. Ми повинні зробити все необхідне, щоб діти Донеччини жили у відносній безпеці подалі від фронту”, – наголосив голова Донецької ОДА.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.