На eBay почали продавати iPhone зі старим логотипом Twitter за 15 тисяч доларів

Джерело: LADbible.

На eBay почали продавати iPhone, які досі не оновили Twitter й замість оновленого логотипа X.com досі мають синю іконку з білою пташкою. Ціни стартують від майже 8 тисяч доларів до більше ніж 16 тисяч доларів.

Від початку створення Twitter його “обличчям” була біла пташка. Нині деякі користувачі жартують, що назва X схожа на вебсайти з фільмами для дорослих, а інші вважали, що зміни приведуть до захоплюючої нової ери для компанії.

Зокрема на eBay побачили три оголошення: смартфон за 7,8 тис. доларів, 10,7 тис. доларів та 16,1 тис. доларів. Утім той факт, що їх виставлено на продаж, не означає, що їх дійсно придбають.

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.

Співзасновниця і голова громадської організації “Харківський кризовий інфоцентр” та головна редакторка проєкту “Накипіло” Олена Лептуга висловила претензії до пресслужби Офісу президента через нещодавно опубліковане відео на сторінці глави держави. Вона пояснила, що в описі до публікації не вказали справжнє авторство, а логотип їхнього медіа просто закрили.