На Харківщині викрито колаборантку, яка обійняла посаду в окупаційній адміністрації

Джерело: Харківська обласна прокуратура

Колаборантці, яка добровільно співпрацювала з ворогом та обійняла посаду в окупаційній адміністрації, заочно повідомлено про підозру.

Фото: Харківська обласна прокуратура

В червні 2022 року 62-річна жителька м. Куп’янськ добровільно пішла на співпрацю й обійняла посаду “в. о. головного спеціаліста сектору пільгових категорій населення управління праці і соціальної політики Тимчасової громадянської адміністрації Куп’янського району Харківської області”.

Жінка приймала громадян, які зверталися до псевдооргану влади для отримання пільг, формувала їх особисті справи і готувала службову документацію відповідно до законодавства РФ.

Зараз підозрювана переховується від слідства, розглядається питання про оголошення її в розшук.

Декілька членів НАТО та Європейського Союзу розглядають можливість відправлення своїх армійців в Україну на двосторонній основі, заявив 26 лютого прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо.

26 лютого заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков під час виступу на форумі “26-2-14: Війна почалась у Криму” заявив, що відновлення контролю над Кримом є стратегічним завданням для України.

Триває сімсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби відбулося 79 бойових зіткнень.

УПЦ Московського патріархату відмовила українським військовим капеланам та українським захисникам у доступі до печер Києво-Печерської Лаври. Оборонці мали намір помолитися за загиблих побратимів у річницю повномасштабного вторгнення росіян.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.