На хімзаводі у Техасі спалахнула пожежа
Джерело: Reuters
У США на хімічному заводі Sound Resource Solutions, який знаходиться в сільській місцевості за 100 кілометрів від Г’юстона штату Техас, у середу, 8 листопада, сталася пожежа.
Як розповіли в агентстві, протягом дня місцевих жителів у радіусі 1,6 км від заводу закликали ховатися в домівках і на підприємствах, поки пожежники гасили піною палаючі хімікати.
За даними співробітників пожежної служби, один з працівників на заводі помітив уранці, як із контейнера витікають хімічні речовини. Він вирішив підняти його за допомогою навантажувача й побачив, що сталася пожежа.
При цьому зазначається, що один робітник зазнав незначних опіків.
ДОВІДКОВО. Sound Resource Solutions змішує, запаковує й розповсюджує нафтові та інші промислові хімікати, включаючи сірчану кислоту, ацетон, ксилол і толуол.
- У місті Коронель, що на півдні Чилі, спалахнула пожежа в таборі, внаслідок чого загинуло 14 людей, серед них шестеро неповнолітніх.
- Щонайменше семеро осіб загинули та ще семеро отримали поранення внаслідок пожежі на фармацевтичній фабриці у штаті Махараштра на заході Індії.
- На північному сході Ніневії в Іраку на весіллі виникла пожежа, яка забрала життя щонайменше 100 осіб і ще 150 зазнали поранень.
Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів.
В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.
За даними Міністерства оборони США, численні ядерні супротивники кидають виклик безпеці США, їх союзників і партнерів. Тому відомство оголосило про коригування своєї стратегії ядерного стримування.
Міністр національної оборони Канади Білл Блер заявив, що довгоочікувані системи протиракетної оборони США, які допоміг закупити канадський уряд, вже доставили в Україну.
Завтра, 23 листопада, Україна долучиться до щорічної акції “Запали Свічку пам’яті”, присвяченої вшануванню жертв Голодомору 1932–1933 років та масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.