На Хрещатику виставили знищену російську техніку до Дня Незалежності України – репортаж Букв

Джерело: Букви

21 серпня у центрі столиці почали підготовку до виставки знищеної ворожої техніки. До Дня Незалежності України на Хрещатику зокрема покажуть спалені російські танки та рештки ракет.

Сьогодні на центральну вулицю Києва вже привезли близько 20 одиниць розтрощеної ворожої техніки: танки, самохідні гаубиці, БМП, БТР, БМД, багатоцільові тягачі та збиті ракети.

У пресслужбі Патрульної поліції Києва зазначили, що до 28 серпня автомобільний рух вулицею Хрещатик перекрито – від Майдану Незалежності до вулиці Богдана Хмельницького. Натомість рух організовано в об’їзд в обох напрямках вулицями Богдана Хмельницького, Володимирською, Михайлівською.

Як і торік, “парадна” розбита і розгромлена техніка росіян “виїхала” на Хрещатик. Аби кожен українець міг побачити, яку лавину заліза, що несе смерть, зупинили українці. Аби кожен пам’ятав, що війна триває, та що наші воїни потребують підтримки. Пам’ятайте, що країна-гній – підступна та непередбачувана. Тож, почувши сигнал повітряної тривоги, негайно вирушайте до найближчого укриття, – наголосили у повідомленні.

14 серпня представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький попередив: РФ може скоїти акт ракетного тероризму 24 серпня, у День Незалежності України.

Скібіцький додав, що це може відбутися не безпосередньо 24 серпня, а в межах кількох днів до чи після свята.

Рекомендації для громадян – незмінні: щойно прозвучав сигнал тривоги, потрібно йти в укриття. Він також додав, що не в наших містах, а саме на території країни-агресора мають тривожитися перед Днем Незалежності України.

Російські війська обстріляли Краматорськ на Донеччині, в результаті чого троє людей отримали поранення.

Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.

Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.

14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.