На Київщині нарощують темпи будівництва фортифікаційних споруд: деталі

Фото: Руслан Кравченко/Facebook

Джерело: Руслан Кравченко/Facebook

Голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко повідомив, що Київщина продовжує нарощувати роботи з облаштування фортифікаційних споруд.

За його словами, наразі захист наших кордонів – одна з головних цілей політики безпеки.

Голова ОВА розповів, що будівництво ведеться відповідно до державних завдань. Фортифікації передбачають розгалужену систему траншей, бліндажів та інших видів укриттів.

Відтак, встановлюються загороджувальні рубежі – “зуби драконів”, протитанкові рови та інші невибухові загородження. Вже встановили майже 10 тис. бетонних пірамід, облаштували протитанковий рів

Руслан Кравченко зазначив, що роботи не зупиняються ні на день, всі необхідні матеріали та техніка є.

За його словами, КОВА постійно комунікує з військовими, щоб збудувати найефективніші споруди із найнадійнішим захистом: “Мобілізуємо всі сили і ресурси для виконання поставлених завдань”.

“Будівництво фортифікацій під постійним контролем. Цього тижня провели засідання робочої групи “Прозорість та підзвітність” за участі представників всіх правоохоронних органів, військових та підрядників, які залучені до цього процесу. До всіх вимога єдина: якість, дотримання термінів та ефективне використання коштів”, – наголосив Руслан Кравченко.

  • 27 березня президент Володимир Зеленський повідомив, що нині на Сумщині триває зведення фортифікаційних споруд. Під час візиту до регіону, глава держави зокрема оглянув траншеї й бліндажі, а також висловив вдячність тим, хто залучений до цієї роботи.
  • Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що від початку 2024 року з резервного фонду держбюджету уряд виділив 20 мільярдів гривень на фортифікації.
  • При Міністерстві оборони України створено Міжвідомчу робочу групу, яка вивчатиме проблемні питання з будівництва військових інженерно-технічних і фортифікаційних споруд та вчасно реагуватиме на них.

4 лютого представники Європейської комісії, Європейської служби зовнішніх справ, Ради Європи, України та 37 держав погодили головні параметри для створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 4 лютого. З початку доби відбулося 80 бойових зіткнень. Найгарячішою була ситуація на Покровському, Торецькому напрямках та на Курщині.

Верховна представниця Євросоюзу з закордонних справ Кая Каллас заявила, що трибунал для лідера РФ Володимира Путіна працюватиме, навіть якщо президент США Дональд Трамп досягне мирних переговорів з господарем Кремля щодо України.

Президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Пірсу Моргану розповів про втрати під час повномасштабної війни з Росією та оцінив реальність повернення всіх окупованих ворогом територій.

Російський опозиційний політик Михайло Ходорковський та підприємець Борис Зімін допоможуть російськомовним медійним, правозахисним, аналітичним та гуманітарним проєктам, які працюють в Україні, і залишилися без фінансування від Держдепу США.