На Київщині в лісі чоловік знайшов три ручні гранати

Джерело: ДСНС України

У селищі Ворзель Бучанського району Київської області місцевий мешканець знайшов в лісі три ручні гранати.

Фото: ДСНС України

Він побачив у лісі підозрілі предмети й повідомив про знахідку у відповідні служби. 

Сапери ДСНС з’ясували, що це ручні гранати, вилучили їх та транспортували на спеціальний майданчик для подальшого знищення.

Посли Європейського союзу затвердили новий пакет санкцій проти Росії. Зазначено, що він має зменшити доступ РФ до дронів.

У звіті Королівського Об’єднаного інституту оборонних досліджень (RUSI) зазначено, що Росія відновлює свої зусилля з дестабілізації європейських країн і створення стратегічної загрози членам НАТО.

Військовослужбовець ЗСУ Михайло Савицький із позивним “Скрипаль”, який має польське коріння, звернувся до поляків та українців, та наголосив, що “все, що відбувається на кордоні, – це лише політика”, а ми повинні об’єднатися, щоб перемогти нашого ворога.

Всього за добу російські загарбники 19 разів обстріляли населені пункти Донецької області, внаслідок чого одна людина загинула та ще 8 дістали поранення.

За даними видання The New York Times (NYT), під час відступу українських воїнів з Авдіївки, від 850 до 1000 солдатів могли потрапити в російський полон або вважаються зниклими безвісти.