На Київщині внаслідок нічної атаки РФ пошкоджено високовольтні мережі

Джерело: ДТЕК

Вночі 20 червня внаслідок ракетно-дронової атаки РФ пошкоджено високовольтні мережі у Броварському районі Київщини.

Енергетики почали працювати над ліквідацією наслідків близько 5 ранку. Станом на зараз до резервних джерел живлення під’єднано близько 5 250 домівок.

“Ліквідація наслідків обстрілу триває. Робимо все можливе, щоб до кінця дня повернути світло усім родинам Київщини”, – повідомили у ДТЕК.

Додамо, що цієї ночі російські війська вкотре вдарили по енергооб’єктах України. Влучання зафіксовано у Київській, Вінницькій, Донецькій та Дніпропетровській областях.

Зокрема відомо про удар по одній з теплоелектростанцій ДТЕК, внаслідок чого поранено трьох енергетиків, а обладнання ТЕС зазнало вагомих пошкоджень.

В Рівненській області працівники поліції оштрафували чоловіка, який побив собаку. Це потрапило на відео.

Фільм “Штучний” режисера Луки Гуаданьїно про генерального директора OpenAI Сема Альтмана залишився без студії-дистриб’ютора. Amazon MGM Studios відмовилася від випуску стрічки, хоча робота над нею вже майже завершена.

23 червня єврокомісар з питань оборони й космосу Андрюс Кубілюс заявив, що минулого року РФ виробила приблизно у вісім разів більше ракет, ніж країни Європейського Союзу.

Президент Чехії Петр Павел подав позов до Конституційного суду після рішення уряду не включати його до делегації на саміт НАТО в Анкарі. Він вважає, що прем’єр Андрей Бабіш намагається обмежити його конституційну роль у представництві країни за кордоном.

На в’їзді до Молдови заарештували громадянина Росії, офіцера ФСБ. Його затримали за несанкціонований збір інформації про регіон лівобережжя Дністра, тобто невизнане “Придністров’я”.