На Київщині внаслідок нічної атаки РФ пошкоджено високовольтні мережі
Джерело: ДТЕК
Вночі 20 червня внаслідок ракетно-дронової атаки РФ пошкоджено високовольтні мережі у Броварському районі Київщини.
Енергетики почали працювати над ліквідацією наслідків близько 5 ранку. Станом на зараз до резервних джерел живлення під’єднано близько 5 250 домівок.
“Ліквідація наслідків обстрілу триває. Робимо все можливе, щоб до кінця дня повернути світло усім родинам Київщини”, – повідомили у ДТЕК.
Додамо, що цієї ночі російські війська вкотре вдарили по енергооб’єктах України. Влучання зафіксовано у Київській, Вінницькій, Донецькій та Дніпропетровській областях.
Зокрема відомо про удар по одній з теплоелектростанцій ДТЕК, внаслідок чого поранено трьох енергетиків, а обладнання ТЕС зазнало вагомих пошкоджень.
- В “Укренерго” прокоментували заяви деяких ЗМІ та фахівців щодо ймовірного відключення світла взимку на 20 годин.
В Рівненській області працівники поліції оштрафували чоловіка, який побив собаку. Це потрапило на відео.
Фільм “Штучний” режисера Луки Гуаданьїно про генерального директора OpenAI Сема Альтмана залишився без студії-дистриб’ютора. Amazon MGM Studios відмовилася від випуску стрічки, хоча робота над нею вже майже завершена.
23 червня єврокомісар з питань оборони й космосу Андрюс Кубілюс заявив, що минулого року РФ виробила приблизно у вісім разів більше ракет, ніж країни Європейського Союзу.
Президент Чехії Петр Павел подав позов до Конституційного суду після рішення уряду не включати його до делегації на саміт НАТО в Анкарі. Він вважає, що прем’єр Андрей Бабіш намагається обмежити його конституційну роль у представництві країни за кордоном.
На в’їзді до Молдови заарештували громадянина Росії, офіцера ФСБ. Його затримали за несанкціонований збір інформації про регіон лівобережжя Дністра, тобто невизнане “Придністров’я”.