На Київщині зросла кількість загиблих унаслідок нічної атаки БпЛА
Джерело: ДСНС та Нацполіція
У Київській області зросла кількість загиблих унаслідок нічної атаки російських безпілотників.
За останніми даними, кількість загиблих зросла до трьох осіб.
Один з загиблих – чоловік 1988 року народження. Він мешкав у 10-поверхівці на Фастівщині, в яку влучили уламки БпЛА.
Ще двоє загиблих – подружжя з Броварів: чоловік 1966 року народження та жінка 1965 року народження. На їхній будинок також впали уламки безпілотника, внаслідок чого будинок зайнявся.
За даними Нацполіції, в регіоні унаслідок атаки пошкоджено багатоповерхівку, в якій руйнувань зазнали 11 квартир. В іншому районі Київщини пошкоджено вісім приватних будинків, три автівки , магазин, господарська споруда та паркан.
“На жаль, троє людей загинули. Також 26-річний чоловік отримав опіки. Потерпілого доставлено до лікарні, де надається вся необхідна допомога.
- Уночі 23 січня російські окупанти атакували безпілотниками Київську область. Обійшлось без влучань, однак є наслідки через падіння збитих БпЛА.
За даними синоптиків у вівторок, 13 травня, в Україні хмарно з проясненням та невеликі опади.
Протягом чотирьох днів Індія та Пакистан вели найінтенсивніші бої за минулі десятиліття: у хід пішли винищувачі, ракети та ударні дрони. Все завершилося так само раптово, як і почалося — перемир’ям, досягнутим завдяки дипломатичному марафону та телефонним переговорам.
У Лівії розпочалися жорсткі бої між збройними угрупованнями з Місрати та Тріполі. На вулиці міста вивели бронетехніку та танки. Загострення почалося після вбивства польового командира Абдула Гані аль-Кіклі (Геніва). Міністерство внутрішніх справ закликало цивільних залишатися вдома.
Попри західні санкції, Російська Федерація продовжує отримувати імпортну будівельну і важку техніку — бульдозери, екскаватори, грейдери, трактори, крани й ратраки. Цього разу постачання здійснюються через територію Грузії.
Як свідчать результати дослідження ринку праці, проведеного спільно швейцарською організацією Helvetas Swiss Intercooperation, Державною службою зайнятості та Федерацією роботодавців України, до рейтингу найбільш потрібних серед роботодавців в Україні потрапили переважно робітничі професії.