На постачання ЗСУ прийняли вертоліт і мотоцикл — Міноборони

Джерело: Міністерство оборони України у Facebook

На постачання Збройних сил України були прийняті багатоцільовий вертоліт і швидкісний мотоцикл. Відповідний наказ видало Міноборони.

За даними оборонного відомства, було прийнято чергові зразки військової техніки — вертоліт ВО 105 Е-4 та мотоцикл KTM 450 ЕХС. Вертоліт німецького виробництва використовується для спостереження. На його борту можна транспортувати пасажирів і вантажі.

Водночас швидкісний мотоцикл KTM 450 ЕХС дозволяє транспортувати військовослужбовців та легке озброєння по пересіченій місцевості.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.