На Таврійському напрямку українські воїни нейтралізували або знищили 200 ворожих БпЛА

Зображення: Олександр Тарнавський/Telegram

Джерело: Олександр Тарнавський у Telegram

Минулої доби на Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 200 російських безпілотників.

Загальні втрати окупантів склали 394 особи.

Загальні втрати ворога в озброєнні та військовій техніці, не враховуючи БпЛА, минулої доби склали 54 одиниці. Зокрема, 5 танків, 14 ББМ, 15 артсистем, РСЗВ, засіб ППО, 16 автомобілів та 2 одиниці спеціальної техніки.

Крім того, Сили оборони України знищили склад боєприпасів,  склад пально-мастильних матеріалів та ще один важливий об’єкт противника.

Своєю чергою, росіяни завдали 39 авіаційних ударів, провели 36 бойових зіткнень та здійснили 919 артобстрілів.

30 січня президент Володимир Зеленський підписав Закон 4188-IX “Про внесення змін до Закону України “Про природно-заповідний фонд України” щодо забезпечення збереження територій та об’єктів природно-заповідного фонду”.

Бюджетний комітет Німеччини закликав міністра фінансів Йорга Кукіса схвалити додаткові 3 мільярди євро (3,13 мільярда доларів) військової допомоги Україні, повідомили джерела.

Для завершення війни проти України необхідно тиснути на Росію, адже саме Москва виступає агресором, наголосила глава дипломатії Європейського Союзу Кая Каллас. Вона зазначила, що США повністю поділяють цю думку.

Хмельницька обласна рада має намір витратити 645 тисяч гривень на висвітлення своєї діяльності у 2025 році, повідомила пресслужба у відповідь на інформаційний запит ІМІ.

Глава РФ Володимир Путін неодноразово нахвалював міжконтинентальну балістичну ракету “Сармат”, стверджуючи, що “аналогів у світі немає”, і кілька років обіцяв, що ось-ось поставить її на бойове чергування. Пропагандисти Путіна погрожували за допомогою “Сармата” стерти Велику Британію та Страсбург, де знаходиться Європарламент. Проте низка випробувань завершилася провалом: Росія не має необхідних компетенцій для створення таких ракет, якими ще за радянських часів займалися українські конструкторські бюро, повідомляють експерти.