На Таврійському напрямку ворог поновив застосування штурмовиків Су-25 та вертольотів Ка-52

Джерело: Олександр Тарнавський у Telegram

На Таврійському напрямку російські армійці, після перерви, поновили застосування штурмовиків Су-25 та вертольотів Ка-52.

Водночас кількість наземних атак ворога не зменшується – за добу зафіксовано 37 боєзіткнень. Зросла активність ворожої авіації – до 18 авіаударів.

Тим часом 7 військовослужбовців РФ здалися в полон. А загальні втрати окупантів у операційній зоні ОСУВ “Таврія” склали 428 осіб.

Українські військові знищили 21 одиницю військової техніки противника. Зокрема, 5 ББМ, 2 артилерійські системи, 10 БпЛА та 2 одиниці спеціальної техніки. Також знищено 3 склади боєприпасів загарбників.

На платформі “Укренерго” відбулися спільні аукціони з доступу до міждержавних перетинів з Молдовою. Відтак, Україна завершила перехід на європейські правила торгівлі електроенергією.

У межах саміту “Україна – Південно-Східна Європа” в Тирані президент Володимир Зеленський провів зустріч із президентом Чорногорії Яковом Мілатовичем.

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький під час онлайн-привітання учасників конференції “BLACK SEA GRAIN. EUROPE-2024” заявив, що 90% всієї української агропродукції експортується морем.

Шість акціонерних товариств мають до 29 лютого 2024 року забезпечити авансове перерахування до держбюджету не менше ніж 50% річних дивідендів на державну частку від результатів господарської діяльності у 2023 році.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба за підсумками переговорів у Тирані з албанським колегою Іглі Хасані повідомив, що найближчим часом Албанія планує відкрити посольство в Києві.