На ТОТ Луганщини росіяни планують облаштувати шість всеросійських смітників

Джерело: Артем Лисогор/Facebook

Глава Луганської ОВА Артем Лисогор повідомив, що на тимчасово окупованій Луганщині росіяни планують звести шість сміттєзвалищ, на які звозитимуть сміття з усієї РФ. Це попри те, що на цій території півтора року не здійснюється утилізація сміття.

Окупанти не виділяють грошей на відновлення майна чи повноцінну компенсацію. Втім, є кошти на смітники. Як вже повідомлялось, обіцяють за шість років побудувати у так званій “ЛНР” шість всеросійських смітників, – наголосив Лисогор.

Населені пункти тимчасово окупованої Луганської області і так минулі півтора року потерпають від сміття, оскільки його ніхто не вивозить та не утилізує. Втім, у росіян знайшлося лише 375 мільйонів рублів на “розробку проєктів утилізації сміття”, а не на ліквідацію стихійних звалищ.

Зауважимо, раніше повідомляли про те, що на тимчасово окупованих територіях України росіяни продовжують будувати сміттєзвалища для обслуговування регіонів Росії. Відтак, на ТОТ росіяни планують збудувати три полігони для зберігання сміттєвих відходів, зокрема з Ростовської області. Мовиться саме про полігони, а не сміттєпереробні заводи.

Раніше у РФ опублікували постанову про “субсидування закупівель та постачання спеціалізованої техніки”. Зауважується, що РФ планує витратити 1,3 млрд рублів на обладнання сміттєвих звалищ на ТОТ Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської областей.

Фактично, росіяни мають намір перетворити тимчасово окуповані українські території на звалище для сміття з РФ. Згідно з документом, на ТОТ хочуть вивозити відходи з території РФ.

Попри заявлені кошти, що мають нібито витратити на сміттєві контейнери та спецтехніку, росіяни фактично використовуватимуть техніку та обладнання, викрадені з українських підприємств на ТОТ. Тоді як кошти відмиватимуть за допомогою підставних компаній, підконтрольних особисто главі уряду РФ Михайлу Мішустіну.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.

Армія РФ здійснила обстріл залізничних об‘єктів Харківщини, а коли екстрені служби прибули на місце події, окупанти вдарили вдруге.