На ТОТ сходу України партизани проводять роботу з виявлення колаборантів

Джерело: Центр національного спротиву

На тимчасово окупованих територіях сходу України рух опору активно проводить роботу з виявлення колаборантів.

Партизани також виявляють представників підприємств, які підписали так звані “державні контракти” з окупаційними органами РФ, зокрема, на побутове обслуговування та іншу співпрацю в межах постачання харчової продукції підрозділам та частинам російсько-окупаційних військ.

Серед загального списку – “Дочірнє підприємство “Хлебозавод”  та ПАТ “Луганськ-Нива”, які щодобово постачають окупаційним військам свою продукцію.

Це не єдині підприємства, що працюють на окупантів. Однак українське підпілля щоденно проводить ідентифікацію таких “підприємств” або окремих осіб та чітко знає, як діяти у таких ситуаціях.

У Центрі національного спротиву нагадали, що за колабораціонізм передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 10 до 15 років, заборона обіймати посади в органах влади різних рівнів, виправні роботи, штрафи, конфіскація майна.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в гіпермаркеті у Харкові, який нещодавно атакували росіяни, могли перебувати понад 200 людей.

Сьогодні, 25 травня, російські загарбники атакували будівельний гіпермаркет в Харкові, внаслідок чого спалахнула пожежа на площі 15 000 квадратних метрів.