На узбережжя Уругваю викинуло близько двох тисяч мертвих пінгвінів
Джерело: France24.
За останні десять днів на східне узбережжя Уругваю викинуло близько двох тисяч мертвих пінгвінів.
Екологи припускають, що причиною такого явища може бути нестача їжі серед птахів через надмірний вилов риби.
Керівниця департаменту фауни Міністерства навколишнього середовища Кармен Лейзагоєн повідомила, що магеланські пінгвіни, переважно молоді, загинули в Атлантичному океані. Течія віднесла їх до берегів Уругваю.
“Це смертність у воді, 90% – це молоді пінгвіни, без жирових запасів і з порожніми шлунками”, – сказала Кармен Лейзагоєн.
А також зазначила, що всі взяті проби показали негативний результат на пташиний грип. Є припущення, що причиною смерті пінгвінів міг стати голод. Адже птахам бракує їжі, зокрема через надмірний вилов риби.
Зазначається, що магеланські пінгвіни гніздяться на півдні Аргентини. Коли в південній півкулі настає зима, птахи переміщуються до північної півкулі в пошуках їжі та теплих вод.
“Це нормально, щоб певний відсоток помер, але не такі цифри”, – сказала Лейзагоєн. А також нагадала, що подібне вимирання відбулося минулого року в Бразилії з невизначених причин.
Зокрема, екологи пояснюють збільшення кількості смертей магеланських пінгвінів все ж надмірним і незаконним виловом.
- Вчені з української наукової станції “Академік Вернадський” оприлюднили відео, на якому видно, як морський леопард полює на пінгвіна.
- Вивчаючи зображення та дані марсохода Perseverance на Марсі, дослідники помітили докази існування органічних молекул у кратері Єзеро на планеті.
- Вчені пояснюють, що повені, хвилі сильної спеки, лісові пожежі спричинені зміною клімату і такі природні катастрофи будуть посилюватись через нагрівання планети.
Володимир Путін ухвалив рішення про серійне виробництво новітньої ракети “Орєшнік”, якою росіяни атакували Дніпро.
Під час контролю в аеропорту Тегу у Південній Кореї митники змусили 30-річну жінку роздягнутися та показати гігієнічну прокладку. Все через те, що її запідозрили у перевезенні наркотиків.
На фото – перше зображення зірки за межами нашої галактики крупним планом, WOH G64, зроблене інструментом GRAVITY на дуже великому телескопі Європейської південної обсерваторії. Фотографію зробили наприкінці життя зірки, коли вона випускає газ і пил, що є останнім кроком перед вибухом.
Сьогодні, 22 листопада, на засіданні Ради оборони Харківщини обговорили посилення обороноздатності області, зокрема підвищення ефективності мобілізаційних заходів.
Назарій Кішак, командир зведеного підрозділу 153-ї окремої механізованої бригади, в етері телемарафону розповів про війська…