На Закарпатті БЕБ забезпечило відшкодування державі 5,5 млн грн у справі про несплату податків
Джерело: пресслужба БЕБ
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Закарпатській області скерували до суду справу стосовно ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Мовиться про суму у 5,5 млн.
Зауважується, що детективи БЕБ встановили, що чотири підприємства вносили неправдиві відомості до декларацій з податку на прибуток і податку на додану вартість під час продажу електроенергії та виконання будівельних робіт.
Одначе, співробітники Бюро вжили необхідних заходів, чим забезпечили повернення до державного бюджету понад 4 млн гривень податків та близько 1,5 млн гривень штрафних санкцій.
Нині справу вже скерували до суду.
Раніше на Закарпатті аналітики Бюро економічної безпеки України встановили, що однією з сільських рад оголошено тендер на будівництво футбольного поля вартістю у 43 млн грн. Місцева влада планувала провести роботи за чотири місяці.
Нагадаємо, у Бюро економічної безпеки України підбили підсумки роботи відносно протидії тіньовим схемам та негативним явищам в економіці країни за шість місяців з початку 2023 року.
Попри недостатнє фінансування та укомплектованість органу всього на 20% загальної чисельності, працівники БЕБ забезпечили відшкодування до бюджету у 1,6 млрд грн. Також упередили розтрату державних коштів на суму у 1,79 млрд грн, окрім цього, вилучили підакцизних товарів на 3 млрд грн.
- У Київській області детективи БЕБ викрили службових осіб чотирьох медичних закладів у привласненні бюджетних коштів.
- Детективи Бюро економічної безпеки спільно з прикордонниками припинили діяльність підпільного виробництва алкогольної продукції у Чернігові.
- Фахівці БЕБ зауважили, що за десять років державний бюджет втратив щонайменше 3 млрд грн податків від діяльності криптобірж, діяльність яких досі не врегульовано в Україні.
- За інформацією Служби безпеки України, у Києві викрито власників банку яких підозрюють у допомозі з “відмивання” коштів підпільних онлайн-казино.
Згідно з даними США, Росія втратила понад 4000 танків під час повномасштабної війни з Україною. Ця кількість майже дорівнює всьому танковому контингенту США, заявив Верховний головнокомандувач об’єднаними Збройними силами НАТО в Європі, генерал Кристофер Каволі на слуханнях у Комітеті з питань збройних сил Сенату США в Вашингтоні 3 квітня.
Внаслідок чергового російського обстрілу у Харкові збільшилася кількість загиблих та постраждалих осіб.
Головнокомандувач Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал Крістофер Каволі запевнив, що Україна отримає додаткові винищувачі F-16, поки українські пілоти проходять навчання.
Пізно ввечері російські війська вдарили по Харкову безпілотниками. Ворог завдав удару по Новобаварському районі. Відомо про загиблого та 29 постраждалих.
Після трьох років війни, коли стало очевидно, що російська армія не здатна зламати Україну. Однак, лідер РФ Володимир Путін продовжує відмовлятися від припинення вогню. Попри певні тактичні успіхи, як, наприклад, вибиття українців з Курської області, шанси на перемогу військовим шляхом у Росії залишаються мінімальними. Військові втрати і економічні труднощі вказують на наближення кінця війни, однак Путін не зупиняє агресію.