За шість місяців БЕБ відшкодувало державі 1,6 млрд грн

Джерело: пресслужба Бюро економічної безпеки України

У Бюро економічної безпеки України підбили підсумки роботи відносно протидії тіньовим схемам та негативним явищам в економіці країни за шість місяців з початку 2023 року.

Зауважується, що попри недостатнє фінансування та укомплектованість органу всього на 20% загальної чисельності, працівники БЕБ забезпечили відшкодування до бюджету у 1,6 млрд грн. Також упередили розтрату державних коштів на суму у 1,79 млрд грн, окрім цього, вилучили підакцизних товарів на 3 млрд грн.

Так, зауважують у пресслужбі, БЕБ демонструє у своїй діяльності позитивну динаміку.

  • Детективи Бюро економічної безпеки України припинили незаконну діяльність мережі покер-клубів у Києві та Одесі. Після проведених обшуків загальна вартість вилученого майна становить понад 16 млн грн.
  • На Львівщині Бюро економічної безпеки спільно з СБУ та прокуратурою передали 30 тисяч електронних сигарет вартістю понад 10 млн грн до військових частин Збройних Сил України.
  • У квітні у Львівській області виявили місце, заповнене товарами гуманітарної допомоги невстановленого походження. Товари знаходилися у складських приміщеннях площею 1600 кв. м.
  • У березні у Бюро економічної безпеки України заявили про викриття схеми ухилення від сплати податків на суму 52 млн грн посадовими особами українського представництва “всесвітньо відомого бренду таксі”.

Правоохоронні органи перевірили інформацію про побиття Олександра Дубінського у СІЗО та заявили, що факт не підтвердився.

Внаслідок нападу чоловіка на туристів у центрі Парижа біля Ейфелевої вежі одна особа загинула, ще двоє отримали поранення.

У ніч на 3 грудня противник атакував 12-ма ударними БпЛА типу “Shahed” з району Приморсько-Ахтарськ – РФ та керованою авіаційною ракетою Х-59 – з повітряного простору Бєлгородської народної республіки.

Через складні погодні умови спостерігається значне уповільнення темпів бойових дій на фронті.

За підтримки повітря ворог продовжує намагатися оточити Авдіївку, але українські воїни стоять на своєму місці, завдаючи противнику великих втрат.