НАБУ та САП наклали арешт на активи Коломойського на понад 3 млрд грн

Джерело: Спеціалізована антикорупційна прокуратура

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) та Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) наклали арешт на активи колишнього бенефіціара АТ “КБ “Приватбанк” Ігоря Коломойського, а саме 307 юридичних осіб, в тому числі акціонерних товариств, розрахунковою вартістю понад 3 млрд грн, а також на майже 1 тис. об’єктів нерухомого майна та понад 1,6 тис. транспортних засобів та суден.

До Вищого антикорупційного суду САП та НАБУ подали клопотання про накладення арешту на вказане майно.

ДОВІДКОВО: Служба безпеки України спільно з Бюро економічної безпеки повідомили про підозру за двома статтями Ігорю Коломойському.

За матеріалами правоохоронців, протягом 2013-2020 років Коломойський легалізував більш як пів мільярда гривень шляхом виведення коштів за кордон. Для цього він використовував підконтрольні банківські установи.

Відтак олігарху оголошено про підозру одразу за двома статтями:

  • ст. 190 (шахрайство);
  • ст. 209 (легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом).

Досудове розслідування за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора триває.

З березня 2024 року Росія поставила Північній Кореї понад мільйон барелів (56 тисяч тонн) нафти, що було зафіксовано за допомогою супутникових знімків, аналіз яких провів британський центр Open Source Centre.

Американський мільярдер і фінансист Стівен Лінч звернувся до уряду США з проханням надати йому ліцензію для участі в торгах за газопровід “Північний потік-2”, оцінений в 11 мільярдів доларів.

Служба безпеки затримала у Миколаєві працівника обласного теплоенерго, який був коригувальником ударів РФ по місту.

Протягом минулої доби, 22 листопада, відбулось 190 бойових зіткнень.

Аналітики ISW зреагували на атаку військ РФ по Дніпру новою ракетою “Орєшнік” та заяву президента Росії Володимира Путіна після цього удару.