Нацрада зареєструвала онлайн-медіа Букви з сайтом bukvy.org

Джерело: Детектор Медіа.
Сьогодні, 26 жовтня Національна рада з питань телебачення та радіомовлення зареєструвала «Букви» https://bukvy.org як онлайн-медіа згідно з приписами Закону України «Про медіа». Субʼєктом у сфері онлайн-медіа (згідно з визначенням статті 16 закону України «Про медіа») є ТОВ «Медіакомунікації», власницею 100% частки та СЕО якого є Рошук Катерина Сергіївна.
ТОВ «Медіакомунікації» здійснює редакційний контроль щодо створення або добору, організації та поширення масової інформації онлайн-медіа Букви на вебсайті bukvy.org та сторінках в соціальних мережах Instagram, Facebook, Telegram, X (Twitter), TikTok, YouTube.
Очільницею редакції онлайн-медіа “Букви” є Владіслава Чорна. Фахівець з управління відносинами з авдиторією та керівник юридичного напрямку – Назар Чорний.
Окрім “Букв”, було зареєстровано ще 18 онлайн-видань. Також Нацрада зареєструвала 58 друкованих видань: з них 26 газет, 23 журнали, 9 збірників наукових праць. Територія розповсюдження зареєстрованих цього разу журналів і збірників — Україна (16 видань — 50%), а також Україна та зарубіжжя (16 видань — 50%).
- 20 жовтня одразу декілька співробітників Букв зазнали кібератак – на особисті номери телефонів та у месенджери надійшли повідомлення з одноразовими паролями для, нібито, “відновлення доступу” до ряду ресурсів, дзвінки з невідомих однотипних номерів і спроби отримати доступ до соцмереж співробітників зі сторонніх пристроїв.
27 березня 2025 року Повітряні Сили Збройних Сил України успішно завдали удару по прикордонному пункту пропуску “Погар”, розташований у Случовській Брянської області РФ.
Останні три дні противник здійснює понад 200 штурмових атак щодоби.
США наполягають на укладенні масштабної угоди, що передбачає контроль над критично важливими мінеральними та енергетичними ресурсами України. Водночас документ не містить жодних гарантій безпеки для Києва, повідомляє Financial Times, посилаючись на проєкт угоди, переданий Україні.
З 27 березня на Миколаївщині правоохоронці посилюють заходи безпеки через зростання загроз. Запроваджують посилений контроль на блокпостах, у публічних місцях, під час масових заходів, металодетектори, перевірка транспорту, патрулювання територій з метою виявлення підозрілих осіб, предметів біля відділків поліції, а також додаткові етапи перевірки.
Нідерланди прискорять виділення обіцяних 3,5 мільярда євро ($3,78 мільярда) обіцяної фінансової підтримки України.