Нардепка Безугла написала заяву на вихід з фракції та партії «Слуга народу»

Джерело: Мар’яна Безугла

Народна обраниця Мар’яна Безугла написала заяву на вихід з провладної фракції та партії “Слуга народу”. Як наголосила нардепка, їй не потрібна “слабка” політична сила під час війни.

За словами Безуглої, вона продовжуватиме підтримувати ініціативи президент України Володимира Зеленського, однак робитиме це за межами фракції, де нардепи “встромляють ніж у спину”.

Вона також наголосила, що їй не потрібна квота заступниці голови комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, оскільки:

  • їй не дають розповідати, що комітет байдикує і хто та чим у ньому займається
  • члени комітету не приймають де, як до них ставиться суспільство
  • комітет вимагає “зрозуміти” “зраду Завітневича” (голова комітету – ред.)
  • комітет закриває очі на проблеми радянщини і вбивств наших громадян генералітетом, корупцію в секторі і продовжує працювати з ОПЗЖ тощо
  • вимагає від неї мовчати не лише поза межами комітету, а й всередині нього

“Вважаю, що без радикальних змін існування парламенту буде тоталітарним хворобливим згасанням, ЗСУ перетворяться на конвеєр з утилізації громадян для підтримання статусу-кво фронту; без перегляду сектору нацбезпеки та оборони, встановлення реального контролю, корупція в ЗСУ вийде на перше місце, порівняно з будь-чим до того, а оборонно-промисловий комплекс не візьме на себе місію економічного та безпекового рушія країни. І це тільки кілька прикладів. Байдужість, інертність комітету нацбезпеки злочинна!”, – написала Безугла.

Нардепка наголосила, що боротиметься за впровадження цих змін з кожним, хто поділяє її думку.

Вона резюмувала, що попри заяву, залишиться мажоритарним депутатом Оболонського району з усіма зобовʼязаннями відкритості та роботи з громадянами.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

Телеканал HBO оголосив, що зйомки третього сезону серіалу “Ейфорія” розпочнуться в січні 2025 року.