Нардепка Безугла виступила проти «кенселінгу» росіян

Джерело: Мар’яна Безугла у Фейсбуці

Народна депутатка Мар’яна Безугла висловилася проти “кенселінгу” російської опозиції та усієї нації.

“Не підтримую зараз повний «кенселінг» російської опозиції, оскільки неодноразово писала, що росія є доволі стабільною державою і не розвалиться в найближчому майбутньому. Ми не можемо відміняти усю націю. Ще у 2022 році була проти знецінення потужного ворога”, — сказала вона.

За її словами вона помітила парадокс, що “з одного боку, українці підтримують Олександру Матвійчук, яка ще у 2022 році вийшла на одну сцену з росіянами, щоб отримати разом з ними Нобелівську премію миру, а з іншого — у 2024 році хейтять будь-яку згадку про російську опозицію”.

Вона назвала таку “непослідовність” для ворога “ґрунтом” для маніпуляцій та поширення наративів про “нашу недалекість”.

“Поки що відповідей немає, адже у нас завжди проблеми з послідовними стратегіями. Якщо досі в ЗСУ немає плану, про що я вже кричу рік, то що можна говорити про інші питання? Такі справи. Але з цією несистемною ситуацією національної свідомості легко опинитися в кліщах чисто проросійських “партій миру”, як було вже не раз в українській історії. Коли сперечалися про інтенсивність “кенселінгу” росіян, а отримали чергового Медведчука”, — додала Безугла.

Скриншот: Мар’яна Безугла / Фейсбук

Внаслідок російського удару по Добропіллю на Донеччині 16 липня загинули четверо людей.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 16 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 112 бойових зіткнень.

Кількість загиблих внаслідок російського авіаудару по Добропіллю на Донеччині збільшилася до двох осіб.

Євросоюз розглядає можливість використання прибутку від заморожених російських активів для фінансування нового пакету військової допомоги Україні на $10 млрд, запропонованого президентом США Дональдом Трампом.

Верховна Рада 16 липня ухвалила в другому читанні законопроєкт №13168, яким вносяться зміни до закону “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, врегулювавши порядок отримання одноразової грошової допомоги в разі загибелі військового у полоні та прирівнявши смерть у російських тюрмах до загибелі на полі бою.