Нардепка Безугла виступила проти «кенселінгу» росіян

Джерело: Мар’яна Безугла у Фейсбуці

Народна депутатка Мар’яна Безугла висловилася проти “кенселінгу” російської опозиції та усієї нації.

“Не підтримую зараз повний «кенселінг» російської опозиції, оскільки неодноразово писала, що росія є доволі стабільною державою і не розвалиться в найближчому майбутньому. Ми не можемо відміняти усю націю. Ще у 2022 році була проти знецінення потужного ворога”, — сказала вона.

За її словами вона помітила парадокс, що “з одного боку, українці підтримують Олександру Матвійчук, яка ще у 2022 році вийшла на одну сцену з росіянами, щоб отримати разом з ними Нобелівську премію миру, а з іншого — у 2024 році хейтять будь-яку згадку про російську опозицію”.

Вона назвала таку “непослідовність” для ворога “ґрунтом” для маніпуляцій та поширення наративів про “нашу недалекість”.

“Поки що відповідей немає, адже у нас завжди проблеми з послідовними стратегіями. Якщо досі в ЗСУ немає плану, про що я вже кричу рік, то що можна говорити про інші питання? Такі справи. Але з цією несистемною ситуацією національної свідомості легко опинитися в кліщах чисто проросійських “партій миру”, як було вже не раз в українській історії. Коли сперечалися про інтенсивність “кенселінгу” росіян, а отримали чергового Медведчука”, — додала Безугла.

Скриншот: Мар’яна Безугла / Фейсбук

Верховна Рада у середу, 18 вересня, провалила голосування за дерусифікацію понад 300 населених пунктів. Частина народних депутатів заблокували трибуну.

Президент Фінляндії Александер Стубб закликав до розширення Ради Безпеки ООН, скасування її єдиного права вето та зупинення будь-якого члена, який бере участь у незаконній війні, такій як вторгнення Росії в Україну.

В середу, 18 вересня, Північна Корея випустила кілька балістичних ракет малої дальності в бік свого східного узбережжя, про що повідомили Південна Корея та Японія.

Протягом минулої доби, 17 вересня, по всій лінії фронту зафіксовано 194 бойових зіткнень.

Парк бронеавтомобілів українського війська поповнився ще одним зразком бронетехніки, створеним за технологією MRAP. В оборонному відомстві кодифікували та допустили до експлуатації у військах бронеавтомобіль Roshel Senator MRAP виробництва  Канади.