Нардепка від ОПЗЖ Тетяна Плачкова складає мандат
Джерело: постанова №9489 на сайті Верхової Ради України.
Народна депутатка Тетяна Плачкова, яку було обрано від забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” (ОПЗЖ), складає депутатський мандат.
“Припинити достроково повноваження народного депутата України Плачкової Тетяни Михайлівни, обраної в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, політична партія “Опозиційна платформа – За життя”, у зв’язку з особистою заявою про складення нею депутатських повноважень”, – йдеться у постанові.
У заяві зазначено, що складення повноважень відбувається “зважаючи на сімейні обставини” нардепки.
Народний депутат від партії “Голос” Ярослав Железняк зауважив, що встановлено новий рекорд щодо мінімальної кількості депутатів за всю історію України – відтак буде 404 нардепи із 450.
Довідково. Тетяну Плачкову обрали нардепкою від ОПЗЖ у 2019 році. З фракції вона вийшла 15 березня 2022 року. У травні 2022 року нардепка вступила у новоутворену депутатську групу “Відновлення України”.
- Одеська міська рада хоче взяти кредит на 13 млн євро для закупівлі 30 електробусів і будівництво станцій для їхньої підзарядки.
Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.
Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.
У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.
Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.
Десять співробітників Служби безпеки України та десять військовослужбовців Збройних сил України пройшли тижневе навчання у Національній лабораторії Айдахо, США, де вивчили методи зі збору доказів для криміналістичної експертизи після можливого ядерного удару.