«Наш батальйон алкаши!» – про що говорять російські окупанти

Джерела Букв у СБУ надали листування російських військових командирів з зони бойових дій. Останні скаржаться на алкоголізм підлеглих і показують ставлення до них як до витратного матеріалу.

Українські спецслужби знайшли переписку в телефоні мертвого окупанта. Примітно, що графічним паролем від телефону був символ “Z”.

В листуванні фігурує 2 окупанти: командир взводу на позивний “Гніздо” та старшина. Обидва належать до військової частини 65384, 58-ї армії РФ. В першу чергу окупанти жаліються на пияцтво солдатів, особливо в тилу:

Прошу і вимагаю від вас не допустити вживання алкогольних напоїв у тиловій зоні 2 батальйону! Уже в штабі полку кажуть, що ми батальйон алкашів! Ситуація і так не з легких, а тут ще й тил бухає!

Фото: джерела Букв в СБУ

Старшина своєю чергою наказав не приводити до нього підлеглих зі скаргами, доки немає травм чи осколків, адже “вони знали куди йдуть, коли підписували контракт“. Засіб від болю у спині та колінах, який радять окупантам, простий: наколінники, пояс, і – за необхідності – мазь.

Фото: джерела Букв в СБУ

Проте найцікавіше виявилось не в текстових, а в голосових повідомленнях. Так, наприклад, з’ясувалось, що під командуванням старшини є кілька непальських найманців, які відмовляються йти вперед. Він зібрав їх в одну групу і посилає штурмувати.

Не краще ставлення і до росіян. Старшина в переписці розповідав, як дасть іншому командиру десяток “старих“, яких можна відправляти “відразу на убой.

Поранених побратимів окупанти теж намагаються здихатись. Одного з підлеглих командир взводу “Гніздо” наказав “пристрелити” і не витрачатись на МРТ для нього, бо той вже не може “ні машину зробити, ні сп*здити, ні покараулити. Крім того, він додав, що окупанти формують окремий корпус, тому сказав виписати всіх “неугодних” і “дірявих”.

Цей йо*аний баласт нічого тягати з собою“, – говорить про підлеглих “Гніздо”.

Євросоюз планує заборонити імпорт російського первинного алюмінію у межах 16-го пакету санкцій проти Росії. Очікується, що нові санкції Єврокомісія прийме у лютому.

Учасники Контактної групи з підтримки оборони України домовилися зустрітися наступного разу в Брюсселі за тиждень до Мюнхенської безпекової конференції, запланованої на 14-16 лютого, повідомив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 14 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 158 бойових зіткнень.

14 січня у вечірньому відеозверненні президент Володимир Зеленський прокоментував випадки переведення авіатехніків та обслуговуючого персоналу Повітряних сил до піхоти. Глава держави запевнив, що заборонив зменшувати кількість фахівців, потрібних підрозділам ПС.

У низці приватних переговорів з командою Дональда Трампа трансатлантичні партнери висловили аргументи на користь продовження підтримки України. У результаті, союзники заявили, що нова адміністрація США не стане змушувати Київ до передчасних переговорів з Росією.