Навчання в інтернеті може виявитися шахрайською схемою: як цього уникнути – МВС

Зображення: МВС

Джерело: МВС України

У Міністерстві внутрішніх справ розповіли, як вберегтися і не натрапити на шахрайську схему щодо навчання в інтернеті.

“Бажаєте навчитися швидко заробляти? Встигніть потрапити на курс! Кількість місць обмежена!” – саме такі, на перший погляд, вигідні пропозиції, можуть надсилати шахраї.

Наприклад, у Хмельницькому до поліції звернулася жінка, що перерахувала 8 000 грн на навчання з курсу заробітку на купівлі-продажі криптоактивів.

Таку пропозицію вона знайшла в інтернеті. Їй пообіцяли пояснити, як купувати-продавати на біржі та заробити чималі кошти. Після оплати навчання “консультанти” перестали виходити на зв’язок.

Як вберегти себе від шахрайських схем в інтернеті?
  • Обирайте перевірені компанії, що надають послуги офіційно;
  • Ознайомтеся з відгуками про компанію, перегляньте сайт, соціальні мережі, фінансові дані компанії;
  • Уточніть у представників усі деталі: щодо викладачів, програми курсу, термінів, місця та формату проведення;
  • Не довіряйте обіцянкам про швидкі заробітки в мережі.

“Якщо ви надіслали кошти шахраям, негайно звертайтеся до поліції. Бережіть себе та не дайте себе ошукати”, – наголосили у МВС

У червні сили протиповітряної оборони знищили 4750 ворожих повітряних цілей, якими Росія атакувала Україну.

Служба безпеки зібрала докази проти дев’яти воєнних злочинців РФ, причетних до масових катувань мирних жителів під час тимчасової окупації Київщини.

Завтра, 2 липня, в Індії на триденній конференції за участі понад сотню буддійських релігійних лідерів покажуть відеозвернення лідера тибетських буддистів Далай-лами XIV.

Президент України Володимир Зеленський підписав документи для ратифікації угоди про створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії проти України.

У Верховній Раді розглядають законопроєкт Кабінету Міністрів, який унеможливить використання освіти як способу уникнення мобілізації.