Небензя в ООН поскаржився на «бандеризацію» «російськомовних» селищ України
Джерело: Букви
Постійний представник Росії в ООН Василь Небензя, котрий раніше звинувачував США у створенні “бойових комарів”, вкотре відзначився “гучною” заявою. Під час свого виступу він поскаржився на нібито українську політику “бандеризації”, за його словами, “російськомовних” селищ. Не забув Небензя також і про нацистські прапори.
Постійний представник Росії в ООН заявив, що в українські селища поселяють бандерівців, котрі, мовляв, вже за кілька років стають причиною появи нацистських прапорів у регіонах. Цю заяву Небензя озвучив під час свого виступу в ООН.
У звичайному українському селищі, де всі мешканці говорять російською, а на заробітки їздять до Росії, селять двох бандерівців. Через п’ять років усі підлітки там стають бандерівцями та марширують під нацистськими прапорами, – заявив постпред РФ.
Він стверджував, що цю інформацію отримав нібито від місцевих жителів. Небензя не став називати, про який саме населений пункт мова.
Це далеко не перший фейк, озвучений Небензею в ООН. У 2022 році він публічно звинувачував США у створенні біозброї, котру розповсюджують за допомогою безпілотників.
- Після засідання Радбезу ООН, де обговорювали ракетний удар РФ по київському “Охматдиту”, Росія влаштувала ланч на честь свого головування у Раді безпеки. Однією зі страв російського меню була котлета по-київськи.
- Постійний представник РФ у Раді безпеки ООН Василь Небензя заявив, що перша в історії пряма ракетна атака Ірану по Ізраїлю є “правомірною відповіддю на напад ізраїльської армії” на дипломатичне представництво Тегерана в Сирії та небажання Заходу засудити його.
Розвіддані, з якими ознайомилися американські та західні посадовці, свідчать про можливу зміну пріоритетів глави Росії Володимира Путіна у повномасштабній війні проти України. Замість прагнення до повного захоплення України, Кремль може зосередитися на короткострокових цілях — утриманні захоплених територій та зміцненні ослабленої економіки РФ.
Нові котушки на 25 та 30 км для оптоволоконних FPV-дронів української компанії 3DTech пройшли внутрішні випробування та вже серійно виробляються. Виробництво всіх котушок компанії повністю локалізовано в Україні, закуповується лише сировина.
У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22:00 1 травня. Від початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень.
Міністерство юстиції сформував Реєстр відомостей щодо незаконно депортованих Росією українських дітей. Технічне створення Реєстру вже завершене. Наразі здійснюється формування та подання перших особових справ.
1 травня Міноборони спільно з підприємством “Українська оборонна компанія” підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері державного гарантування якості, що є важливим елементом запровадження в Україні системи гарантування якості за стандартами НАТО.