Нестачу зброї можемо компенсувати людьми – Давид Арахамія

Джерело: Букви

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія” заявив, що у випадку зменшення допомоги від США в Україні проведуть додаткову мобілізацію.

У мережі розповсюджують відео, на якому нардеп заявляє, що Україні доведеться проводити додаткову мобілізацію у випадку зменшення американської допомоги.

Він пояснив, що у випадку нестачі озброєння, деякі ділянки фронту доведеться закривати людьми.

“Якщо буде допомога менша, нам потрібно більше мобілізувати людей. Якщо допомога буде більшою, тоді коефіцієнт озброєності зростає, і тоді нам потрібно менше людей, тому що ми можемо деякі ділянки фронту закривати умовно зброєю, і не потрібно стільки людей”, – сказав Арахамія.

Водночас Арахамія зауважив, що навряд чи мобілізація торкнеться 500 000 осіб. За його словами, у деяких бригадах на сьогодні невистачає до 40% особового складу, однак додав, що це не через втрати, а через проведення ротацій.

Надвечір 24 квітня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні висловив вдячність США за ухвалений та підписаний Джо Байденом законопроєкт про допомогу Україні на понад 60 мільярдів доларів. Зауважив, що у новому оборонному пакеті союзники спорядили усе: від ATACMS до необхідної ППО і техніки.

Стрічка української режисерки Ірини Цілик “Я і Фелікс” за мотивами книжки “Хто ти такий?” військовослужбовця Артема Чеха розпочинає кінотеатральний прокат у Канаді.

Російські пропагандистські телеграм-канали поширюють інформацію про те, що на Сумщині у 2025 році закриють 41 школу у 20 громадах області через відсутність фінансування – у ЦПД спростували російські фейки.

Американський посадовець у середу, 24 квітня, повідомив, що ще декілька тижнів тому США таємно відправили Україні ракети великої дальності, і 17 квітня Україна застосувала їх уперше.

У Росії погрожують “відкинути українські сили” та розширити те, що вони називають “буферною зоною”, якщо Київ отримає від Сполучених Штатів сучасні керовані ракетні системи великої дальності ATACMS.