Netflix купив майбутню комедію Кім Кардаш’ян «П’яте колесо»

Джерело: Hypebeast

Netflix офіційно придбав майбутню комедію “П’яте колесо”, продюсеркою якої є американська телевізійна зірка та модель Кім Кардаш’ян.

Відомо також, що Кім Кардаш’ян зніметься в цій комедії.

Подробиць про сюжет фільму ще немає, проте над продюсуванням проєкту працювали американська актриса Пола Пелл, американська комедіантка та актриса Джанін Бріто і Кім Кардаш’ян.

26 лютого заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков під час виступу на форумі “26-2-14: Війна почалась у Криму” заявив, що відновлення контролю над Кримом є стратегічним завданням для України.

Триває сімсот тридцять третя доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби відбулося 79 бойових зіткнень.

УПЦ Московського патріархату відмовила українським військовим капеланам та українським захисникам у доступі до печер Києво-Печерської Лаври. Оборонці мали намір помолитися за загиблих побратимів у річницю повномасштабного вторгнення росіян.

26 лютого парламент Угорщини схвалив членство Швеції в НАТО – майже через два роки після того, як історично нейтральна країна подала заявку на приєднання до західного військового альянсу, поклавши у такий спосіб кінець тривалим дипломатичним суперечкам.

Верховний представник Євросоюзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель зауважив, що результат війни РФ проти України може вирішитися в найближчі місяці. Проте Україна потребує ще більшої збройової підтримки ЄС. Він закликав країни-члени збільшити та прискорити допомогу Україні.