Netflix веде переговори про створення серіалу за грою «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля»
Джерело: Forbes Ukraine
GSC Game World веде переговори зі стримінговим сервісом Netflix про можливу екранізацію української гри “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля”, повідомив власник компанії Максим Кріппа.

Фото: GSC Game World
Кріппа зазначив, що гра має потенціал повторити успіх інших екранізацій відеоігор, таких як “Відьмак” – серіал за мотивами польської гри від CD Projekt Red. За його словами, український проєкт може стати аналогічною національною гордістю.
У планах компанії – також випуск додаткових матеріалів до гри, включаючи мінімум два доповнення та режим мультиплеєра.
Кріппа наголосив, що “S.T.A.L.K.E.R. 2” вже є прибутковим проєктом, оскільки продано достатньо копій. За даними листопада, користувачі Twitch переглянули понад 20 мільйонів годин стримів, пов’язаних із грою.
Довідка. S.T.A.L.K.E.R. – серія з трьох ігор у жанрі “шутер” від першої особи. Події відбуваються в наш час у Чорнобильській зоні відчуження, де після викиду радіації почали з’являтися аномалії. “Серце Чорнобиля” стало четвертою грою в серії та першою, випущеної на консолях.
- Українська відеогра “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля” вже стала комерційно успішною, окупивши витрати на розробку менш ніж за місяць після релізу.
- Українські провайдери повідомляли про тимчасові перебої з інтернетом 20 листопада. Ввечері вийшла довгоочікувана українська гра “S.T.A.L.K.E.R. 2”, її масове скачування перевантажило мережу деяких провайдерів.
- Шутер “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля”, створений українською студією GSC Game World, ще до свого офіційного релізу став лідером серед платних ігор у Steam. У загальному рейтингу популярності гра поступилася лише Counter-Strike 2.
Уночі 7 травня російські окупаційні масовано атакували українську столицю. Зокрема ворог вдарив балістикою та випустив на Київ низку ударних безпілотників.
Адміністрація Дональда Трампа на початку 2025 року звернулася до українського уряду з проханням прийняти невизначену кількість депортованих зі США громадян інших країн. Про це свідчать документи, з якими ознайомилось видання.
Європейський Союз та Програма розвитку ООН в Україні завершили проєкт EU4UASchools: Build Back Better, спрямований на відновлення освітньої інфраструктури у постраждалих від війни регіонах.
Влада Литви, Латвії та Польщі відмовилася пропустити через свій повітряний простір літаки, якими планували дістатися до Москви президент Сербії Александар Вучич та прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо. Політики мали взяти участь у параді 9 травня.
Частка тих, хто позитивно ставиться до формату національного телемарафону “Єдині новини”, знизилась із 45% у 2022-му до 17% у 2024 році.