Netflix веде переговори про створення серіалу за грою «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля»
Джерело: Forbes Ukraine
GSC Game World веде переговори зі стримінговим сервісом Netflix про можливу екранізацію української гри “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля”, повідомив власник компанії Максим Кріппа.

Фото: GSC Game World
Кріппа зазначив, що гра має потенціал повторити успіх інших екранізацій відеоігор, таких як “Відьмак” – серіал за мотивами польської гри від CD Projekt Red. За його словами, український проєкт може стати аналогічною національною гордістю.
У планах компанії – також випуск додаткових матеріалів до гри, включаючи мінімум два доповнення та режим мультиплеєра.
Кріппа наголосив, що “S.T.A.L.K.E.R. 2” вже є прибутковим проєктом, оскільки продано достатньо копій. За даними листопада, користувачі Twitch переглянули понад 20 мільйонів годин стримів, пов’язаних із грою.
Довідка. S.T.A.L.K.E.R. – серія з трьох ігор у жанрі “шутер” від першої особи. Події відбуваються в наш час у Чорнобильській зоні відчуження, де після викиду радіації почали з’являтися аномалії. “Серце Чорнобиля” стало четвертою грою в серії та першою, випущеної на консолях.
- Українська відеогра “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля” вже стала комерційно успішною, окупивши витрати на розробку менш ніж за місяць після релізу.
- Українські провайдери повідомляли про тимчасові перебої з інтернетом 20 листопада. Ввечері вийшла довгоочікувана українська гра “S.T.A.L.K.E.R. 2”, її масове скачування перевантажило мережу деяких провайдерів.
- Шутер “S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля”, створений українською студією GSC Game World, ще до свого офіційного релізу став лідером серед платних ігор у Steam. У загальному рейтингу популярності гра поступилася лише Counter-Strike 2.
Президент Чехії Петр Павел заявив в інтерв’ю BBC, що Захід не повинен тиснути на Україну з вимогою якнайшвидше звільнити всі окуповані території, якщо це означатиме надмірні людські втрати. За його словами, підтримка України має ґрунтуватися на реалістичному підході, а не на примарних очікуваннях миттєвої перемоги.
Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.
The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду є Меган Моббс. Меган – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.
На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.
Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.