Нічна атака на Одесу: кількість поранених зросла до 22

Джерело: пресслужба Національної поліції

Унаслідок нічної ракетної атаки на Одесу загинула одна людина, ще 22 цивільних дістали поранення, серед них – чотири дитини.

“У ніч з 22 на 23 липня російські війська здійснили чергову масовану атаку по території Одеси та області. Унаслідок ворожого обстрілу міста Одеса загинула 1 людина та 22 – поранено, з них – 4 дитини”, – йдеться в повідомленні.

За даними поліції, внаслідок ракетної атаки пошкоджень та руйнувань зазнали об’єкти цивільної інфраструктури, багатоповерхові та приватні житлові будинки, автомобілі громадян. У багатьох будинках пошкоджені фасади та дахи, вибиті вікна.

Фото: Нацполіція

Пошкоджень зазнала й одна з релігійних споруд у центрі Одеси, де спалахнула пожежа.

Працівники поліції спільно з представниками інших служб працюють на місцях подій.

Фото: Нацполіція

“Правоохоронці фіксують наслідки ворожої атаки, забезпечують охорону територій та пошкоджених будівель, забезпечують правопорядок, допомагають рятувальникам у ліквідації наслідків чергового злочину РФ та надають необхідну допомогу постраждалим громадянам”, – запевнили у відомстві.

Як повідомляли Букви, під час атаки окупанти застосували “Калібри”, “Онікси”, Х-22 та Іскандер-К, а також балістичні Іскандер-М.

Відомо, що внаслідок ракетної атаки зруйновано Спасо-Преображенський собор, який знаходиться в історичному центрі Одеси і перебуває під захистом ЮНЕСКО. Також серед пошкоджених внаслідок ворожої атаки обʼєктів – Будинок вчених та розташовані поруч будинки.

Сьогодні, 24 грудня, на Сумщині рятувальники потрапили під повторний ворожий удар під час ліквідації пожежі.

У застосунку “Армія+” запроваджено нову програму для військових під назвою “Плюси”, яка надаватиме захисникам різноманітні преференції.

Сьогодні, 24 грудня, в окупованому Бердянську вибухнула автівка. Ймовірно, вона належала голові окупаційної ради міста Василю Нечету.

У вівторок, 24 грудня, російські війська скинули вибухівку з дрона на мирних жителів у Херсонській області. Внаслідок нападу двоє цивільних зазнали поранень.

Українська колядка “Сумний святий вечір” є особливим явищем народної творчості, що виникло у важкі повоєнні роки. Її створення припадає на період після Другої світової війни, коли український народ зазнавав страждань і бореться за свою свободу, яку радянський режим хотів знищити. Колядка є свідченням тих часів, коли святкування Різдва відбувалося на тлі боротьби УПА проти радянської влади, репресій та економічних труднощів.