Новозеландський фотограф робить детальні макрознімки грибів, додаючи до кожного опис
Джерело: cyanesense/Instagram
Для переважної більшості населення прогулянка лісом – досить звичне та буденне явище. Любителі “тихого полювання” помічають хіба що коричневі та червоні капелюшки, зелений мох та, подекуди, диких тварин. Однак, виявляється, зовсім поряд, прихований від людського ока, крихітний різноманітний світ.
Втім, для фотографа з Нової Зеландії прогулянка лісом – це більше, ніж просто спосіб відпочити. Він глибоко захоплюється грибами та міксоміцетами. Тож об’єкти його камери інколи бувають зовсім крихітними – три-п’ять міліметрів.
Завдяки своїм вигадливим формам і яскравим кольорам гриби стають чудовими об’єктами.
Як результат – фотограф публікує захоплюючі світлини, відкриваючи макросвіт лісів.
Дивні та чудові речі я знаходжу в цьому місці – мовиться в описі фотохудожника до сторінки в Instagram.
Зауважимо, до кожного з творінь природи новозеландський фотограф додає відповідний опис.
Публікуємо кілька дописів фотографа для ознайомлення пошановувачів макрозйомки.
Переглянути цей допис в Instagram
Супер крихітний 𝘔𝘺𝘤𝘦𝘯𝘢 𝘳𝘰𝘴𝘦𝘰𝘧𝘭𝘢𝘷𝘢.
Відкритий у 1964 році та, як вважають, походить з Нової Зеландії, цей гриб є біолюмінесцентним. Виробляючи слабке зелене світіння в темряві, ферменти, вироблені з сполуки люциферин, дозволяють цьому грибу світитися, так само як світлячки та деякі морські організми.
Переглянути цей допис в Instagram
Переглянути цей допис в Instagram
Переглянути цей допис в Instagram
Переглянути цей допис в Instagram
Правоохоронці Києва спростували недостовірну інформацію про військових, яка поширювалася мережею. Відео, котре викликало резонанс, виявилося маніпуляцією
У російському місті Казань на місцевому пороховому заводі сталися вибухи після атаки українських безпілотників, повідомила адміністрація Кіровського та Московського районів міста.
Канцлер Німеччини Олаф Шольц розкритикував президента Польщі Анджея Дуду через пропозицію польського глави конфіскувати російські активи і передати Україні.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 22 грудня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 207 бойових зіткнень.
Українська армія, виснажена майже трьома роками повномасштабної війни, все частіше постає перед гострою нестачею особового складу. Все більше мобілізованих — старші чоловіки, а кадрова криза досягла такого рівня, що Генеральний штаб наказав переводити військовослужбовців із підрозділів протиповітряної оборони у піхоту.