Оборонці півдня знищили польовий пункт боєпостачання росіян
Джерело: ОК “Південь”
Станом на 14 січня Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, його позиціях і тилах.
Зокрема за минулу добу отримали підтвердження, що у ворога на лівому березі стало менше на:
- 17 окупантів;
- 1 зенітний ракетно-гарматний комплекс “Панцир”;
- 8 гармат;
- 1 міномет;
- 1 розвідувальний БпЛА типу “Мерлін”;
- 7 одиниць автомобільної техніки;
- 1 антенний комплекс.
Окрім цього, українським захисникам вдалося вполювати вузол зв’язку, 2 спостережні пункти, польовий пункт боєпостачання, польовий артсклад.
Зауважимо, в Україні триває 690-та доба від початку повномасштабного російського вторгнення. За цей час українські воїни знищили більш як 370 тисяч російських армійців.
- Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що протягом минулих кількох місяців російські війська не досягли цілей на Сході, які перед ними ставило російське командування.
- Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та начальник Генштабу Сергій Шаптала узгодили кроки та обговорили оперативну ситуацію з військовими оперативно-стратегічних угруповань військ “Таврія” та “Одеса” в зоні їх бойової відповідальності.
- Протягом минулої доби відбулося 61 бойове зіткнення. Загалом ворог завдав 32 ракетних та 91 авіаційний удар, здійснив 82 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.