Оборонці півдня знищили ще один ворожий комплекс відеоспостереження «Муром-М»
Джерело: Оперативне командування “Південь”
Станом на 18 грудня Сили оборони півдня продовжують виконання вогневих завдань, знищуючи особовий склад ворога та російську техніку.
Так, за минулу добу ворогу завдано втрат:
- 13 окупантів;
- 1 важка вогнеметна система “Буратіно”;
- 2 танки;
- 1 станковий автоматичний гранатомет;
- 6 гармат;
- 1 розвідувальний БпЛА “Суперкам”;
- 16 одиниць автобронетехніки.
Окрім цього, українські армійці вполювали ще один комплекс відеоспостереження “Муром-М”, три спостережні пункти та місце зберігання пально-мастильних матеріалів.
Зауважимо, в Україні триває 663-тя доба повномасштабного вторгнення РФ. За цей час, станом на 17 грудня, українські воїни знищили понад 347 тисяч російських солдатів.
Також протягом минулої доби авіація Сил оборони завдала ударів по району зосередження особового складу, озброєння та військової техніки та по 2 зенітно-ракетним комплексам противника.
Підрозділами ракетних військ уразили 4 райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки, артилерійський засіб та склад боєприпасів противника.
- З початку повномасштабного вторгнення Повітряні сили ЗСУ збили понад 6000 російських дронів.
- Президент України Володимир Зеленський в суботу, 16 грудня, анонсував нові домовленості щодо посилення ППО України.
- У зоні відповідальності ОСУВ “Одеса” на Херсонському напрямку наші воїни надалі утримують зайняті позиції на лівобережжі Дніпра, ведуть контрбатарейну боротьбу, наносять вогневе ураження по тилах ворога.
США висловили серйозне занепокоєння тим фактом, що українські військові взяли в полон двох громадян Китаю, котрі воювали на боці Росії, заявила речниця Державного департаменту Теммі Брюс.
Пізно ввечері 8 квітня російські війська здійснили черговий масований запуск дронів. У Харкові та Дніпрі через російські атаки є постраждалі. Також у містах зайнялися пожежі на місцях прильотів.
Заступник міністра оборони Валерій Чуркін запропонував партнерам можливість тестування їхньої продукції під час ведення бойових дій, а також закликав налагодити довгострокове партнерство.
Згідно з офіційними даними, російська економіка різко сповільнилася в останні місяці і може зазнати додаткових ризиків у разі зниження цін на нафту та глобальних економічних потрясінь.
Європейський союз наразі не проводив з адміністрацією президента США Дональда Трампа переговорів стосовно послаблення санкційного тиску на Росію, підтвердив головний представник ЄС із санкційної політики Девід О’Салліван.