Одеса потребує термінового посилення ППО — Зеленський

Джерело: президент України Володимир Зеленський.

Глава держави Володимир Зеленський наголосив, що Україна потребує термінового посилення ППО для захисту людей, історичної спадщини та продовження Чорноморської “зернової ініціативи”. Він заявив це прем’єр-міністру Великої Британії Ріші Сунаку.

Під час розмов президент розповів про щоденні намагання Росії зруйнувати історичний центр Одеси та портову інфраструктуру. Ми мусимо захистити Одесу.

“Обговорили подальшу оборонну співпрацю, перебіг українських наступальних операцій, актуальні оборонні потреби України”, — заявив президент.

Очільник держави разом з главою британського уряду відзначили ухвалення G7 Спільної декларації про підтримку України на Вільнюському саміті НАТО та подальше приєднання до неї інших країн. Вони разом скоординували майбутні кроки для її наповнення конкретними гарантіями безпеки на двосторонній основі.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.