OpenAI погодила доступ до ChatGPT без реєстрації
Джерело: OpenAI на своєму сайті
OpenAI оголосила про запровадження безоплатного доступу до ChatGPT, без облікового запису, з метою зробити інструменти штучного інтелекту доступними для всіх користувачів. Компанія сподівається, що цей крок допоможе залучити більше людей до підписки на GPT-4.
Нова можливість миттєвого доступу дозволяє почати нову розмову без будь-якого введення даних для входу. Крім того, OpenAI повідомила про впровадження додаткових заходів безпеки для користувачів без облікових записів, таких як блокування підказок і створення зображень у більшій кількості категорій.
За даними OpenAI, щотижня ChatGPT використовують понад 100 мільйонів користувачів у 185 країнах світу. Відкриття доступу для користувачів без облікових записів створює стимул випробувати цей інноваційний чатбот та збільшити кількість його користувачів.
- OpenAI змінила структуру управління своїм фондом венчурного капіталу, який підтримує стартапи у сфері штучного інтелекту, і тепер гендиректор Сем Альтман більше не володіє та не контролює його, згідно зі заявою до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC)
Президент США Дональд Трамп продовжив роботу застосунку TikTok у країні ще на 75 днів, висловивши надію на співпрацю з Китаєм.
У Сербії закликають до проведення незалежного розслідування повідомлень про використання забороненої звукової зброї проти натовпу під час мирного мітингу 15 березня. Влада це категорично заперечує.
Попри незначне зниження цін, курячі яйця залишаються дорогими для багатьох американців. Напередодні Великодня споживачі шукають альтернативи: у соцмережах популярності набирають відео, де замість традиційних яєць фарбують зефір, картоплю та навіть цибулю.
У п’ятницю, 4 квітня в Києві відбулися зустрічі представників Франції, Великої Британії та України щодо розміщення військового контингенту. Президент України Володимир Зеленський поділився підсумками зустрічі.
Національний фонд гуманітарних наук США (National Endowment for the Humanities) припинив фінансування видавничої програми Українського наукового інституту Гарвардського університету, в рамках якої публікувались книги українських авторів в англійському перекладі.