OpenAI погодила доступ до ChatGPT без реєстрації

Джерело: OpenAI на своєму сайті

OpenAI оголосила про запровадження безоплатного доступу до ChatGPT, без облікового запису, з метою зробити інструменти штучного інтелекту доступними для всіх користувачів. Компанія сподівається, що цей крок допоможе залучити більше людей до підписки на GPT-4.

Нова можливість миттєвого доступу дозволяє почати нову розмову без будь-якого введення даних для входу. Крім того, OpenAI повідомила про впровадження додаткових заходів безпеки для користувачів без облікових записів, таких як блокування підказок і створення зображень у більшій кількості категорій.

За даними OpenAI, щотижня ChatGPT використовують понад 100 мільйонів користувачів у 185 країнах світу. Відкриття доступу для користувачів без облікових записів створює стимул випробувати цей інноваційний чатбот та збільшити кількість його користувачів.

  • OpenAI змінила структуру управління своїм фондом венчурного капіталу, який підтримує стартапи у сфері штучного інтелекту, і тепер гендиректор Сем Альтман більше не володіє та не контролює його, згідно зі заявою до Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC)

Пізно ввечері 15 липня російські війська атакували Кривий Ріг. Після ракетного обстрілу місті вирує пожежа, попередньо, є постраждалі.

Упродовж першого півріччя 2025 року українці придбали 22 тисячі вживаних легкових автомобілів, імпортованих зі США.

Понад 17 мільйонів курей більше не утримуються у клітках – Швеція досягла цього без законодавчих заборон, а завдяки суспільному тиску, свідомому споживанню та корпоративній відповідальності.

14 липня у Кишиневі стартував установчий семінар міжнародного проєкту, присвяченого збереженню та сталому управлінню Дністром — однією з головних транскордонних річок Східної Європи. Захід відкрив новий етап українсько-молдовської співпраці у водному секторі.

Компанія xAI, заснована американським розробником та підприємцем Ілоном Маском, отримала масштабне замовлення від Міністерства оборони США. Контракт може сягнути 200 мільйонів доларів та передбачає створення спеціалізованих рішень із використанням штучного інтелекту для державних потреб – зокрема у розвідці та галузі безпеки.