«Пакет з допомогою Україні посилює безпеку Америки», – глава Пентагону
Джерело: сайт відомства
Міністр оборони США Ллойд Остін привітав ухвалення Палатою представників пакета законопроєктів з іноземною допомогою, зазначивши, що це зрештою сприятиме безпеці самої Америки та зміцнить лідерство США.
“Я вітаю ухвалення важливого додаткового фінансування потреб національної безпеки, яке допоможе Міноборони підтримувати Україну та Ізраїль, зміцнювати безпеку в Індо-Тихоокеанському регіоні та зберігати міць наших союзників і партнерів у всьому світі”,- зауважив Остін.
За його словами, законодавча ініціатива також є важливою інвестицією в майбутнє Америки, оскільки забезпечує близько $50 млрд для оборонно-промислової бази США у понад 30 штатах.
“Цей закон зробить Америку більш безпечною та збереже життя. Ми знову побачили, що негаразди нашого часу лише загострюються без потужного й стійкого керівництва США”,- наголосив Остін.
Очільник оборонного відомства також зауважив, що світ продовжує спостерігати, і на карту поставлені життя людей, а також національна безпека США в довгостроковій перспективі.
“Ми ніколи не маємо давати жодної причини нашим друзям, нашим суперникам або нашим ворогам сумніватися в рішучості Америки”, – резюмував він.
- 20 квітня Палата представників США прийняла законопроєкт про використання для України заморожених активів РФ.
- В суботу, 20 квітня, Палата представників США проголосувала за виділення допомоги Україні на 61 мільярда доларів.
Триває 1117-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 894 тисячі осіб.
Президент Росії Володимир Путін та інші офіційні особи РФ просувають фейковий наратив, звинувачуючи українських військових нібито у воєнних злочинах під час операцій у Курській області, щоб зірвати переговори про 30-денне перемир’я.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 15 березня. Від початку цієї доби відбулося 128 бойових зіткнень.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 14 березня. Від початку цієї доби відбулося 123 бойових зіткнення.
Росія різко скоротила постачання дизельного пального до Африки на тлі регулярних атак українських безпілотників на її нафтопереробні заводи. У лютому експорт дизеля до африканських країн впав майже вдвічі – з 1,27 млн тонн у січні до 684 тис. тонн, повідомляє Центр цінових індексів.