Палата представників США не проголосувала щодо надання допомоги Ізраїлю

Джерело: The Washington Post

Палата представників США, яку очолюють республіканці, не змогла ухвалити законопроєкт про надання військової допомоги Ізраїлю.

Спікер Палати представників США, республіканець Майк Джонсон, представив законопроєкт на 17,6 млрд доларів, як альтернативну пропозицію Республіканської партії щодо проєкту закону Сенату, який окрім допомоги Ізраїлю містить норми про допомогу Україні, Тайваню та безпеку кордонів Сполучених Штатів.

Однак підтримали законопроєкт лише 180 конгресменів, тоді як 250 були проти. Для ухвалення рішення була потрібна більшість у дві третини голосів.

У виданні зазначили, що проєкт закону, представлений Сенатом, імовірно, також не отримає підтримки. Голосування за нього відбудеться вже 7 лютого.

Додамо, що 3 лютого Палата представників США оприлюднила проєкт закону, який передбачає надання 17,6 мільярда доларів нової військової допомоги Ізраїлю в обід України. Білий дім розкритикував даний проєкт закону, а президент США Джо Байден заявив, що ветуватиме закон,кщо він буде ухвалений.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Найбагатша людина Азії, індійський бізнесмен Мукеш Амбані, організовує вечірку на честь весілля його сина, на яку запрошено майже 1200 осіб.

Друга за величиною лісова пожежа в історії Техасу охопила понад 1,1 мільйона акрів та вбила тисячі великої рогатої худоби.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Згідно з оцінками, опублікованими в The Lancet, більше мільярда людей у ​​всьому світі страждають від ожиріння.