«Парламент має законодавчо врегулювати питання фінансування містами потреб військових», – Кличко

Повідомляє Віталій Кличко в Telegram

25 липня мер столиці Віталій Кличко висловив ініціативу щодо створення Координаційної ради міських та селищних голів із Генштабом та Міністерством оборони.

“Парламент має законодавчо врегулювати питання фінансування містами потреб військових. Щоб ми могли виділяти кошти підрозділам, зареєстрованим не тільки в нашій громаді”, – зазначив мер Києва.

Він пояснив, що важливо розуміти, які саме потреби є в українських захисників.

“А також – ми повинні розуміти реальні потреби, що саме треба закупити. А не загально дрони. Які саме, кому саме, в якій кількості? До того ж, дрони – не панацея. Нашим захисникам потрібно ще багато чого, – починаючи з засобів антидронового захисту, наприклад”.  

Кличко ініціював створення Координаційної ради, яка формуватиме потреби ЗСУ.

“Щоб це була системна робота, пропоную створити Координаційну раду міських та селищних голів із Генштабом, Міністерством оборони, які знають потреби, і чого де не вистачає. Створити на платформі Асоціації міст, яка об’єднує громади. Щоб зусилля місцевого самоврядування були скоординованими і максимально ефективними”. 

Він також додав, щоб громадська рада здійснювала контроль за цим процесом – для того, щоб він був відкритим і зрозумілим для суспільства.

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.

Сьогодні, 13 липня, українському кінорежисеру, сценаристу, письменнику та військовому Олегу Сенцову виповнилось 48 років.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на фронт передав 48-му окремому штурмовому батальйону імені Номана Челебіджіхана нову партію техніки.