Пентагон запустив сайт для відстеження допомоги США Україні

Джерело: Sky News

Пентагон запустив вебсайт Oversight Ukraine, який контролює допомогу з США Україні.

На сайті міститься інформація про роботу понад 20 наглядових відомств США щодо використання допомоги Україні за призначенням.

Також надається контактна інформація, щоб повідомити про будь-які звинувачення в шахрайстві, марнотратстві, зловживаннях або поганому управлінні.

“Нагляд в Україні є нашим пріоритетом номер один, і ми раді, що цей інструмент існує, щоб допомогти тримати американських платників податків в курсі”, — сказала в.о. генерального інспектора Державного департаменту Діана Р. Шоу.

У листопаді минулого року посол США в Україні заявив, що перевірки США, які неодноразово проводили в Україні, не виявили випадків розкрадання військової допомоги в Україні.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.