США не виявили нецільового використання військової допомоги Україною – Кірбі

Джерело: брифінг

Координатор Ради нацбезпеки США Джон Кірбі зазначив, що усе озброєння та техніка, споряджені Україні, нині використовуються на полі бою.

Кірбі додав, що у Києві працюють американські фахівці з контролю підзвітності переданого озброєння.

Ми старанно працюємо над тим, щоб кожна система, яка надається Україні, мала відповідний ступінь звітності. І можемо запевнити Конгрес та народ США, що уся споряджена техніка використовується належно на полі бою, – наголосив він.

Окрім цього, Кірбі зауважив, що українці розуміють потребу США у відповідальності, тож готові працювати над заходами підзвітності для всіх систем, що надаються.

Ми не побачили ніяких ознак широкомасштабної корупції, або зловживань з боку українських військових, – зазначив він.

Раніше Білий дім зробив запит у Конгресу майже 106 мільярдів доларів для фінансування безпеки України, Ізраїлю та США.

У мережі поширився інтернет-тренд щодо приручення домашніх тварин — до нього долучилися й українські військові. Наприклад, користувачка @wikentiyax розповіла про долю кота, якого назвали Паладін.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.