Передумали через годину: Міноборони вже не підтримує продовження терміну оновлення даних

Джерело: Володимир Ар’єв/Facebook

Міністерство оборони України залишає без змін крайню дату оновлення даних у ТЦК для військовозобов’язаних на 16 липня 2024 року. Сталось це попри те, що у МОУ раніше підтримали ідею продовжити цей термін до 150 днів.

Проте вже через годину опубліковано інший лист міністра оборони Рустема Умєрова, в якому законопроєкт уже не підтримують, а попередній лист просять залишити без розгляду.

“Проєкт Закону України “Про внесення змін до Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку” щодо продовження строку оновлення військово-облікових даних”, реєстраційний № 11305 від 29.05.2024, поданий народним депутатом України Ар’євим В.І. та іншими народними депутатами України, який не підтримується“.

“Минуло трохи більше години, як Міноборони “раптом” змінило думку і вже не підтримує законопроєкт про збільшення терміну внесення особистих даних” – відреагував автор законопроєкту.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 14 цивільних, серед них 6 дітей

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.

Вірменський президент Ваагн Хачатурян 4 квітня підписав закон про початок вступу Вірменії до Європейського Союзу.