Перенесла два психічні розлади під час зйомок: акторка «Бріджертонів» звинуватила Netflix

Джерело: Variety
Акторка серіалу “Бріджертони” Рубі Баркер звинуватила Netflix і Shondaland у тому, що вони не підтримали її під час двох психічних розладів, які вони пережила, знімаючись в романтичному серіалі.
Як відомо, Баркер була у складі постійного акторського касту серіалу протягом першого сезону і повернулася як запрошена актриса у другому сезоні. Вона зіграла Марину, кузину Фезерінгтона, яку через “скандальну вагітність зробили соціальним вигнанцем у Лондоні епохи Регентства”.
За словами Рубі, її перший психічний розлад стався 2019 року після завершення зйомок у першому сезоні “Бріджертонів”. Другий стався у 2022 році. Акторка поскаржилася, що не отримала “жодної підтримки” від Netflix.
“Жодна людина з Netflix, жодна людина зі Shondaland, відтоді, як я двічі зривалася під час зйомок цього шоу, навіть не зв’язалася зі мною і не написала мені електронного листа, щоб запитати, чи все зі мною гаразд, чи не потрібна мені якась допомога або підтримка”, – поділилася Баркер.
Водночас вона додала, що ізоляція та складні обставини, в яких опинилася її героїня, негативно вплинули на її власний психічний стан.
“Для мене це було справді мученицьке місце, тому що моя героїня була дуже відчуженою, сама по собі в цих жахливих обставинах”, – додала вона.
- Дружина американського кіноактора Брюса Вілліса Емма Хемінг-Вілліс заявила, що “важко дізнатись”, чи знає актор про те, що він страждає на лобно-скроневу деменцію (ЛСД).
Президент Литви Гітанас Науседа заявив, що де-юре визнання російського контролю над Кримом може стати “бомбою уповільненої дії”.
У 2025 році Україна очікує понад 39 мільярдів доларів бюджетної підтримки. Надходження цих коштів підтверджено партнерами.
У Києві жінка танцювала на балконі житлового комплексу під російську музику в День жалоби за загиблими внаслідок російського нападу 24 квітня. Її притягнули до адміністративної відповідальності.
У застосунку “Армія+” запустили новий навчальний курс про фінансову грамотність для військових.
Уряд Китаю розглядає можливість призупинення дії 125% тарифу на деякі види американського імпорту, оскільки економічні витрати від торговельної війни “око за око” значно впливають на певні галузі промисловості.