Перші ветерани війни пройшли навчання і викладатимуть початковий військовий вишкіл у школах

Джерело: пресслужба Міністерства у справах ветеранів

Мінветеранів спільно з Міноборони реалізують проєкт, яким передбачено залучення ветеранів війни до викладання початкового військового вишколу. Учасники з 15 областей пройшли курси з підвищення кваліфікації на базі Національного університету оборони за оновленою програмою.

Університетом розроблено відповідну Програму підвищення кваліфікації кадрового потенціалу з-поміж ветеранів війни за напрямом початковий військовий вишкіл у системі освіти.

Днями відбувся перший випуск 26 слухачів курсу з підвищення кваліфікації, які отримали державні сертифікати. У ході навчання ветерани вдосконалили свою педагогічну майстерність, отримали актуальну інформацію по базових курсах з тактичної медицини, вогневої підготовки, історії українського війська, а також психології, – повідомила в.о. директора Департаменту громадянської ідентичності та ветеранського розвитку Світлана Строкач.

Читайте також: Законопроєкт 9681 про спрощену процедуру отримання статусу УБД: про що він

Своєю чергою, спеціалістка відділу з питань формування громадянської ідентичності Мінветеранів Вікторія Косенко акцентувала на необхідності вдосконалення системи військового вишколу громадян, а також всебічного залучення ветеранів до військово-патріотичного виховання з урахуванням досвіду країн НАТО.

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба запросив ветеранів російсько-української війни працювати в МЗС.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.

У вересні російська армія щоденно втрачала на полі бою в Україні у середньому по 1271 особі вбитими та пораненими. Відповідні дані оприлюднив високопосадовець Північноатлантичного альянсу на брифінгу в Брюсселі в кулуарах засідання міністрів оборони 17 жовтня.