Під удар ЗС РФ потрапили два газових сховища України — «Нафтогаз»

Джерело: НАК “Нафтогаз України

Під час ранкової масованої повітряної атаки російських сил 11 квітня два підземні газові сховища в Україні потрапили під удар.

У повідомленні зазначено, що сховища продовжують свою роботу, і фахівці вже працюють над усуненням наслідків обстрілу.

Пресслужба також повідомила, що навіть за жоден зі співробітників не постраждав.

Як відомо, уночі 11 квітня російська війська масовано атакували Україну ударними безпілотниками та різними типами ракет. Найважча ситуація після атак у Харківській області, де без електроенергії залишились понад 200 000 абонентів. Дрони та ракети пошкодили підстанції та об’єкти генерації “Укренерго” в Одеській, Львівській, Харківській, Запорізькій та Київській областях.

Вночі та під ранок 11 квітня війська РФ здійснили масований ракетно-дроновий удар по Україні, загалом випустивши близько 80 повітряних цілей.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 19:00 16 червня. За добу кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.

Між Мексикою та Україною посилять двосторонню співпрацю. Ще буде відновлено роботу свого посольства в Україні.