РФ випустила по Україні понад 40 ракет та близько 40 БпЛА – Зеленський

Джерело: президент України Володимир Зеленський

Вночі та під ранок 11 квітня війська РФ здійснили масований ракетно-дроновий удар по Україні, загалом випустивши близько 80 повітряних цілей.

Як повідомив Зеленський, окупанти випустили більш як 40 ракет та ще майже 40 “шахедів”, які вкотре запустили по об’єктах критичної інфраструктури.

“Частину ракет і “шахедів” вдалося збити. На жаль, лише частину”, – наголосив президент.

Він наголосив, що кожен з союзників бачить, наскільки сильно Україна зараз потребує систем ППО.

“Саме тут, саме зараз, саме нашою можливістю подолати російський терор світ може довести, що всі однаково сприймають терор як злочин. Якщо ж Росії буде дозволено й надалі це робити, якщо російські ракети й “шахеди” битимуть не тільки по Україні, а й по рішучості партнерів, це буде глобальним дозволом на терор”, – наголисив він

Зеленський знову наголосив, що Україні потрібна протиповітряна оборона та інша допомога, а не “заплющування очей і довгі дискусії”.

Як відомо, уночі 11 квітня російська війська масовано атакували Україну ударними безпілотниками та різними типами ракет. Найважча ситуація після атак у Харківській області, де без електроенергії залишились понад 200 000 абонентів.

23 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що 25 червня урядова делегація України перебуватиме у Брюсселі для фактичного початку перемовин щодо вступу.

До літніх Олімпійських ігор у Парижі 2024 року залишився лише місяць, але все ще точаться неприємні суперечки щодо одного з місць, яке стане центром подій, — річки Сени. Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожують влаштувати масову дефекацію на знак протесту.

23 червня невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції у Дагестані. 

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.