РФ випустила по Україні понад 40 ракет та близько 40 БпЛА – Зеленський

Джерело: президент України Володимир Зеленський

Вночі та під ранок 11 квітня війська РФ здійснили масований ракетно-дроновий удар по Україні, загалом випустивши близько 80 повітряних цілей.

Як повідомив Зеленський, окупанти випустили більш як 40 ракет та ще майже 40 “шахедів”, які вкотре запустили по об’єктах критичної інфраструктури.

“Частину ракет і “шахедів” вдалося збити. На жаль, лише частину”, – наголосив президент.

Він наголосив, що кожен з союзників бачить, наскільки сильно Україна зараз потребує систем ППО.

“Саме тут, саме зараз, саме нашою можливістю подолати російський терор світ може довести, що всі однаково сприймають терор як злочин. Якщо ж Росії буде дозволено й надалі це робити, якщо російські ракети й “шахеди” битимуть не тільки по Україні, а й по рішучості партнерів, це буде глобальним дозволом на терор”, – наголисив він

Зеленський знову наголосив, що Україні потрібна протиповітряна оборона та інша допомога, а не “заплющування очей і довгі дискусії”.

Як відомо, уночі 11 квітня російська війська масовано атакували Україну ударними безпілотниками та різними типами ракет. Найважча ситуація після атак у Харківській області, де без електроенергії залишились понад 200 000 абонентів.

У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.

Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.

У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.

Уночі 24 червня російські окупанти атакували хлібокомбінат у Глухові на Сумщині.

У Кривому Розі збільшилась кількість жертв російської ракетної атаки по місту 23 червня.